www.sudzibas.lv BITE Sliktākais sakaru operators

Bite - Sliktākais sakaru operators

Jau vairāk kā desmit gadus esmu bites klients, bet kas notiek pēdējā gadā ir par traku.
Pārliktu tel. Nr. No juridiskas personas uz fizisko-sākās, sākumā man bija jāapmaksā mistiska summa. Vēlējos ātrāk pārlikt šos nr. , tāpēc samaksāju. Pēc mēneša atnāk rēķins gan man, gan firmai, dubultā. Kamēr viņiem iestāstu, ka nepareizi. Katru mēnesi uz firmu nāk mistiski centi-sodas nauda. Pagājušajā mēnesī vienojāmies, ka es samaksāju 1.69 it kā starpība+soda nauda. Samaksāju, bet nē šo mēness atkal atnāk kaut kādi mistiski centi - soda nauda.
Piedevām tarifi - katru reizi jāseko, vai rēķins ir pareizs.
Kaut kāds absurds, kas notiek šajā firmā.
Man šeit ir pieslēgti trīs tel. Nr. , noteikti iešu prom no šīs kompānijas, jo tā nevar. Sēdi un brīnies, kas nu šo mēness būs. Kaut gan rēķinus - visus šos gadus maksāju pirms termiņa un klients esmu pat vairāk kā desmit gadus.

P Punisher 28.03.2018

+1. Была похожая ситуация с переводом номера с фирмы на физ. лицо. Отвратительный сервис.

K KuksA 09.04.2018

Man tāda pati situācija, tikai pārliekot numuru no fiziskās personas uz juridisko. Juridiskai aprēķināja proporcionāli no pārslēgšanas dienas, bet fiziskajai piestādīja par pilnu mēnesi maksāt abonēšanas maksu!
Zvanot uz viņu telefonu, izklāstot situāciju, viņi tikai pasmējās, ka tādi esot līguma nosacījumi. Pretīgi. Vai tad nevarēja pabrīdināt, pirms pārslēgšanas!