www.sudzibas.lv BITE SLIKTA KVALITĀTE

Bite - SLIKTA KVALITĀTE

BITE telefonu sakari ir slikti:
BITE man cenšas iestāstīt, ka man ir slikts telefons, nezinu gan, jo lietoju 3 gadus LMT tīklā nekādu sūdzību nebija, tiešām, sarunu kvalitāte LMT tīklā ir karaliski augsta!
BITES apkalpošana izlausās vairāk pēc: "Čau! Negribi šovakar uz pjanku atnākt?" Kas mana līmeņa cilvēku nemaz neapmierina!
Un BITE solīja, ka BITE parunāsim tarifs būs 3 sant uz citiem tīkliem ar PVN iekļautu, bet rēķinā atklājas pavisam kaut kas cits! Jautājot kādas ir vēl papildus izmaksas, teica, ka neesot! Bet rēķins runā pavisam kaut ko citu!
KAUNA NAV TAI BITEI! MULD VIŅI! iesaku neizmantot šī operatora pakalpojumus, sakari arī pat Rīgā, galvaspilsētā ir slikti, aizbraucot uz laukiem vispār nevar sazvanīt! Viņiem, klients ir pilnīi Pohuj! Goda vārds! Galvenais tikai ievilināt slazdā! Un izjaukt labās 8 gadu attiecības ar LMT! Zinu, bites līgums ir beztermiņa.
Ziniet, ko angļu valodā nozīmē vārds bite, ēsma, tieši tā, viltīga ēsma!
NEIZMANTOJIET!

P

A Andrejs 29.03.2011

Nu šī ir viena no oriģinālākajām LMT reklāmām, bet viņi ar oriģinalitāti tiešām cenšas izcelties..

J Joske 29.03.2011

Petjka, klausies, telefoniem un vispār jebkurai tehnikai tie tehniskie traucēumi var rasties iepriekš nebrīdinot, un jā, arī pēc 3 gadu lietošanas!
Vispār jau Tava līmeņa cilvēkam vajadzētu paņemt un nomainīt to telefonu pret jaunu! Ko žņaudzies!!! :D Lai gan, par Tavu līmeni liecina Tava leksika ar "pohuj" aprīkota! :D
Un ja jau Tev BITE saka ka problēma ir telefona, nu pirms te spļaudies - nu pārliecinies ar citu aparātu, vai tiešām BITEi nav taisnība!!!

č ČangalsPleška 29.03.2011

Polnostju soglasna s Joske! Takogo urovnja 4elovek i tak pi6et!:))))

E Esesesseseseseses 29.03.2011

Pēteri, Tev taisnība! Joske, Tev arī taisnība! Čangals Pleška, un Tev arī taisnība! :D :D :D :D :D

Čangal, gde ti?

Zdesj! Tebja zdu!

E Esesesseseseseses 29.03.2011

Čangals Pleška, cho, tjeper uzhe vmestje s Čomom? a kuda Zinaidu djevala? :D :D :D :D

č Čoms 29.03.2011

Ja dumaju, ti ne Čangals, a odin iz pidrikov!Da, kakie umnie u menja soba4ki, otzivajutsja srazu!

č ČangalsPleška 29.03.2011

Nu dumaj! Dokazivatj ni4ego ne sobirajusj!Esesesseseseseses, ne ponjatno, 4to 4oms i estj Zinaida? Vrode tusi6 zdesj vse vremja, a takoj ne ponjatlivij!

E Esesesseseseseses 29.03.2011

Čangals Pleška, sooorrrzzz, ja njesmatrju kazhdomu v glazah i njenastupaju na pjatki! :D :D :D

č Čoms 29.03.2011

Zdravstvui Čangal!Teperj ja vizu, 4to ti ne pidrik.Po4emu pro sebja vsem ne rasskazivae6j?

č ČangalsPleška 29.03.2011

ti i tak mnogo znae6! Kak menja eti idioti zakolebali! i administracija ne s4itaet eto provokaciej! Hotja mozet administracija eto pi6et!

č Čoms 29.03.2011

Pro to, 4to ja znaju, drugim ne daju znatj.Pro kakie provokacii ti tut govori6j?

Pohož Čangals Pleška sama odna boljshaja provokacija! :D :D :D :D :D

pro poslednjuju zalobu!

č Čoms 29.03.2011

Eto bolnie ljudi6ki.Ja smotrju, pidriki uze prosnulisj.Davai, zaebjom ih!

č Čoms 29.03.2011

Tolko 4to napisal horo6ij komment, i-udalili, a zalj!

4mo6niki!

č ČangalsPleška 29.03.2011

Vot teperj ja vizu spravedlivostj! Hotj i ne polnostju!

č Čoms 29.03.2011

Ot kda takie urodi berutsja?Ja bi s hotel posmotretj na ih roditelei, eti vse gluposti pi6ut maloletki.A ti 4itala, kto isportil tvoju zalobu?