www.sudzibas.lv BITE Sia Bite Latvija un arzemes

Bite - Sia Bite Latvija un arzemes

Sveiki visiem. Gribēju padalīties savā pieredzē saistībā ar Biti. Sanāca tā, ka kādu laiku atpakaļ man bija pie Bites pieslēgums ar līgumsaistībām uz 2 gadiem. Gribēju atteikties, jo paspīdēja labas karjeras iespējas ārzemēs. Zvanīju uz centrāli lai atteiktos, bet tur tāda tra la lā jauna meitene man paskaidroja, ka atteikties nav iespējams. Vienojāmies par vismazāko ikmēneša maksājumu un lai rēķinu sūta uz manas mātes adresi.Nu tad aizbraucu uz Īriju (IRL). Bija nepieciešamība tomēr izmantot Bites pakalpojumus zvanot uz LV. Sanāca pārtērēt limitu. Tad pēc mēneša katru dienu zvaniju mātei, prasiju vai rēķins atnācis un tā savus 2 mēnešus no vietas, bet kā nebija, tā nebija. Arī e-pastu pārbaudīju bet arī tur nebija. Tad nu nolēmu ja negrib, lai nesūta rēķinu, kas tad man. Kompānija par 30Ls nabagāka nepaliks. Pagāja pus gads. Atbraucu uz LV ciemos, un tad man sagaidīja diezgan nepatīkams zvans no Creditreform. Vienojāmies, kad atsūtīs rēķinu un samaksāšu to, taču pa cik bija nodots jau tākāk, nācās pārmaksāt trīskārši 90Ls apmērā. Lūk tā. Neforši sanāca, jo dēļ tiem āpšiem tagad sanāk negatīvs ieraksts. Es nešaubos, ka tā rīkojas daudzas kompānijas LV un tādejādi iegāž arī godīgos maksātājus!

Z

B Bitaine 23.09.2014

Par šo ''Es nešaubos, ka tā rīkojas daudzas kompānijas LV un tādejādi iegāž arī godīgos maksātājus!'' Es 100% piekrītu. Vai sazinājies ar Biti par šo situāciju?

Inženieris 23.09.2014

Vajadzēja samaksāt tikai parādu SIA Bite Latvija 30.00 Ls, tieši viņu kontā un viss.

No kurienes Creditreform 60.00 Ls papildus uzzīmēja? Par ko?