Bite - Serviss

Kopš rītdienas pāreju no bites uz lmt. Šodien zvanīja meitene no bites un runāja ar mani ārkārtīgi nelaipni. Neskatoties uz to, ka viņa piedāvāja man izdevīgākus nosacījumus, atteicos, jo runāja viņa ar mani kā ar mazu bērnu un ārkārtīgi nekaunīgi. Esmu vieglā šokā pēc šīs sarunas un man nav ne mazākās vēlmes atgriezties pie šī operatora.

03.08.2020

O

A andrejkolo 03.08.2020

Ja jus abižojaties uz to ka jums mēģina izskaidrot kā bērnam lai jūs visu saorastu tad jums noteikti i jaārstējas :)

O Olgaiz 03.08.2020

Es neabižojos) es runāju par attieksmi un neaudzinātiem skuķiem kas tur strādā

M Max2020 03.08.2020

Vai tad tiešām uzreiz bite vainīga tie ir tikai darbinieki tas ir stulbi uzreiz iet prom no operatora dēļ kautkadiem sīkumiem. Ja ir kāds iemesls kāpēc no bites jāiet prom gribētu zināt ar ko tad mīļais LMT ir labāks ar bite. Nezinkapec man nekad tā nav ar bite. Viss ir kārtībā un kā vajag. Vai tad tiešām bite ir vainīga pie visa gan ka klienti nelasa līgumus gan dēļ kautkadas stulbas darbinieces. Tieši dēļ šī gadījuma pārējiet uz LMT vai dēļ kautka citā?

O Olgaiz 04.08.2020

Aizgāju pie cita operatora pirms sarunas ar meiteni, citu iemeslu dēļ. Nepatika kādā tonī ar mani runāja, it kā cenšas atgriezt klientu, saprotams, taču izklausās tā, it kā viņa mani gatava apglabāt dzīvu un būtu viņu personīgi aizskārusi :D