www.sudzibas.lv BITE Šausmīgi slikts serviss

Bite - Šausmīgi slikts serviss

Maija sākumā tika paņemts telefons uz nomaksu bite salonā, pēc 2 dienā telefonu nevarēja uzlādēt, rādīja, ka tika šķidrums, telefons tika aiznests uz bite salonu un to paņēma uz remontu pa garantijai, telefons bija ideālā stāvoklī (bez skrāpējumiem un tam nebija uzlikts aizsargstikls vai aizsarg plēve) , pēc nedēļas atnāk paziņojums, ka telefons ir saremontēts un to var jau saņemt bite salonā, atnākot uz salonu man izsniedz manu telefonu, uz kura ir liels skrāpējums, telefonu atpakaļ nepaņēmu, teica domās ko darīt, pēc nedēļas atnākot uz salonu Saka, ka bija aizsargstikls un noņemot to parādījās milzīgs skrāpējums un tā arī nedēļas laikā neko nerisināja, un strīdās mēģinot pierādīt manu vainu, itkā es jau tādu būtu nodevusi. Šausmīgs serviss un kompānija, nekādas cieņas pret klientiem! Nevienam neiesaku veidod sakarus ar bite kompāniju!

30.05.2023

Papildināts Alise166 30.05.2023

Remonta laikā sasit telefonu un mēğina pierādīt, ka tāds un bija un vēlāk melo, ka bija aizsargstikls, mainīt ekrānu negrib kaut paši un sasita! Visu noskaņojumu sabojā, un attieksme pret Bite salonu palika drausmīga, nekad neko neņemšu tur!

Velvetpopstar 30.05.2023

Sasists vai saskrāpēts telefons?

A Alise166 30.05.2023

Liels skrāpējums uz visu ekrānu

I IdiotuMekletajs 30.05.2023

Tur jau tava sūdzība konfliktē pati ar sevi.

A Alise166 30.05.2023

Kādā ziņā?