www.sudzibas.lv BITE Reklāma par tīkla pārklājumu

Bite - Reklāma par tīkla pārklājumu

Reklāmā Bite ir skaista: tīkla pārklājums ir pieejams pāri par 90% Latvijas iedzīvotāju. Jauki, lai tā būtu... Bet, kas ir domāts ar to pieejamību? Vai skaitās arī, ka cilvēkam tīkls ir pieejams, kad ir tikai tas viens stabiņš zonas, sarunas raustās un sms piegāde kavējās? Jauki, ka ir ienācis jauns operators Latvijas tirgū un mums, patērētājiem, ir izvēles brīvība, bet pats pēc savas pieredzes zinu, ka pat lielāko pilsētu centrā vietām nav tās zonas. Ko tad nozīmē tās visas reklāmas? Kas tiek daŗits, lai zonu, kur tā jau ir, padarītu kvalitatīvāku, nevis uzsādītu kaut kur vēl jaunu stabu un zona kā ķērās slikti tā turpina ķert slikti ne būt ne mežā?? Paldies par BiFri akciju vasaras laikā, bet nu tagad runa jau ir par to, ka cilvēki domā par Bite pieslēguma ņemšanu un tad, kad tu maksā naudu, kas ir tāda kā citiem operatoriem, bet vietām esi absolūtā bezzonā, nav normāla situācija. Vai jāsāk vērsties Pateretaju Interesu Aizstavibas Asociacijā, ka netiek izskaidrotas reklamas, ka butiba cilveki tiek maldinati ar reklamam?? Cilveks, kam mazak naudas, panem pieslegumu un pec tam mokas ar bezzonu. Es neuzskatu, ka tas ir normali un kā ar IQ testiem, ko piedava internetā, tā arī, laikam jau, ar reklāmām jāsāk vērsties PIAA. Busim godigi: melo reklamas!

T

L Lelde 20.04.2009

Diezgan dārgs operators.

A Aleksandrs 20.04.2009

Viss ok.Tarifs lets, zona laba.Nav vainas.

A Aleksandrs 20.04.2009

ir ļoti lēts operators-LMT, izmēģini, šiem tagad katrs klients zelta vērts, jo nepalika, ko apzagt ik mēnesi.

H hmm 18.05.2009

maaan diikti paatiik tā reklāma. xD Ja mēs pārklājam visu Rīgu, mums pārklāta 2/5 visas Latvijas iedzīvotāju! :O Paņemam klāt veel lielās pilsētas - Daugavpils, Jelgava, Jūrmala, Liepāja, Rēzekne, Ventspils un ta daa - 2/3 iedzīvotāju! Reāli pārklāts tikai 1/4 latvijas platības. Rupji rēķināts, bet bildi sapratāt ;)

Btw vislabākais pārklājums ir un paliek LMT, pie Lietuvas robežas nēpārslēdz vēl uz Lietuvu :O

K krista 21.05.2009

Nu piedodiet, bet Bitei zona ir tikai Rīgā, pārvācos dzīvot māja, kas ir 3km aiz Rīgas robežas un attā zona. Skrien pa māju kā muļķis lai noķertu vienu kubiņu un kādam mēģinātu piezvanīt, saruna pārtrūkst īsti nesākoties, attiecīgi arī mani nav iespējams sazvanīt. Secinājums ir tikai tas ka reklāma ir pilnīgs bulšits. Piedodiet, riebjas. Ja kādam ģimenē vajadzētu izskaut ātro palīdzību tas arī nebūtu iespējas. Iešu un lauzīšu ar viņiem līgumu, lai tik pamēģina iebilst, tiesā iekšā.

N navsvarigi 21.05.2009

Reklamam ticet nedrikst! Bite zona ir visshvakaka no visiem operatoriem un es to spriezhu ne pec reklamas, bet pec personigas pieredzes. Vitam jau kaut kur ir ok, bet taa kopumaa... BiFri ir vienigais produkts, ko no Bite var nemt, i to es uz to palauties nevaru, tapec nesaju okarti!

S sindi 21.05.2009

TIK TAK, tu ietilpsti tajos 10%, kuriem nav zonas! Jēziņ, ņemies tak ar citu operatoru, ja tev Bite neder!

U Uģis riktigais 21.05.2009

Viens stabiņš zonas-tas jau skaitās pie tiem 90%, kam ir zona.Jo citiem nav neviens stabiņš, ko tie lai saka?

R rufix 21.05.2009

OK! Reklāmā teikts, ka, pimēram, 90% Latvijas teritorījā ir zona! Tas nozīmē, ka 10% no visas LV zonas nav vai ir ļot ļoti švaka. Un konkrētajā gadījumā cilvēks atrodas tajos 10% !
Elementāri Vatson! :D

T TIKTAK 21.05.2009

Sindi, mani kaitina tas meligas reklamas... Visur klust zalaks... Ja taa, tad klust stipri gaishi zalsh, knapi zalgans, jo kvaliatet ir zema un it ipashi shajos laikos, kad cilveki skaita katru santimu, shita chakaret cilvekiems smadzenes ar nepatiesam reklamama nav kaa minimums smuki, lai neteiktu rupjak! Viniem ir javeic piebilde: tikla parklajums ir pieejams 96% iedzivotaju, tikai ta kvalitate ir tada, kada ir...

B Brrrr 22.05.2009

Ja kaitina reklamas neskaties tev ir briva izvele parslegt uz citu kanalu... Ejot pa ielam macies tam nepieverst uzmanibu...Un beidz stresot nervu shunas neatjaunojas...Tev neviens nespiez ticet visam ko redzi...Turklat tad visas firmas butu jaiesudz jo melo bvisi!!!Briva Latvija izvelies ko velies...

A Aleksandrs 22.05.2009

Bite apmierina, nav nekadu problemu.

T TIKTAK 25.05.2009

Tas, ka es parslegshu TV uz citu kanalu, nenozimee, ka citi cilveki to reklamu neredzes un neuzkersies uz to reklamu. Un, tas visvairak ari kaitina, ka nepasaka lidz galam, tik reklame, cik Bite jauks operators un visi citi ir slikti, kakas, tikai naudu uzsic, bet Bite, redz, ir taa labaa... Par BiFri es vel neko nesaku, bet lai ar tadu zonu pieslegumu nemtu??!!! Tur ir jabut tiesham nezinosham cilvekam!

G Gunita 27.05.2009

Redz kur tiem, kas saskārušies ar BITE negodīgo attieksmi, informācija:

Prieks, ka ir PTAC, kas aizstāv patērētājus, paldies viņiem!

Es arī esmu bijusi starp BITE klientiem, pret kuriem viņi tik "jauki" izturas un maldina, lai pārvilinātu no cita operātora noslēdzot līgumu, kuru pēc tam ir nereāli lauzt, ja vien negribi izputēt.
Nu neko, izmaksāju savu līgumsodu un pie pirmās iespējas laidos no viņiem prom. Rakstot iesniegumu par līguma laušanu (protams pēc tam kad biju nomaksājusi līgumsodu) viņi man prasa - bet varbūt jūs tomēr gribat palikt pie mums, mums tagad ir ļoti izdevīgi tarifi!!! Es pateicu nē paldies, vairāk es tiešām neko negribu no jums. Toreiz tikai nebiju tik gudra, lai arī iesniegtu prasību PTAC, varbūt būtu tikusi cauri vismaz ar mazākiem izdevumiem.

V Voldemārs 29.07.2009

Ja kādu dienu visi Latvijas iedzīvotāji atbrauks uz Rīgu, tajā dienā Bites sakari būs pieejami visiem :)

A Aleksandrs 29.07.2009

es jau iesudzeju LMT PTAC par zagsanu.

J Juris 08.11.2009

BITE ir ideāls pārklājums lai tas LMT beidzot rimstas viņš jau sen ir pēdējais. 1. vieta Tele2 2. BITE un tikai tad LMT man piemēram ir 2 telefoni viens ZZ un otrs BIFRI tā ir viss izdevīgāk .

A arca 17.09.2010

NEIESAKU BITI, AR ZONU VIENS TRAKUMS, NE MANI VAR SAZVANĪT, NE ES KĀDU UN PAR SMS VSP LABĀK NERUNĀT, ATNĀKS PĒC DIENAS NOSŪTĪTĀ SMS.ĶEMEROS ZONA TIKPATKĀ NAV.

L O R 28.03.2014

BITE Sakaru kvalitāte ir briesmīga, nu jau ilgu laiku krājās, krājās pacietības mēra kauss pildās un pildās, bet nu laikam sirds ir pilna.Bērni mācās mums lauku skoliņā ar biezajām akmens sienām-sazvanīt reizums ir pilnīgi nereāli.Ja vēl bērns ieliek telefonu skapītī tad vispār var aizmirst sadabūt rokā.vīram darbā Bites pārklājums ir briesmīgāks par briesmīgu-no teikuma dzirdu reizums tikai divus vārdus-pašai mājās telefonas novietots vietā kur signāls ir vislabākais no 1-3 strīpiņām, bet brīžiem tā var pilnībā pazust pat neizkustinot telefonu no vietas.
Un telefoni mums visiem ir iegādāti jauni, vainot kā vecus un uztvert nespējīgus nevar!
Šobrīd izskatās kad labāks nekas nekļūs-un par nožēlu jāatzīst, kad tarifi ir izdevīgi taču sakari tomēr virza mūs uz to, lai nomainītu operatoru.Tas tiešām vairs nav izturams :(