www.sudzibas.lv BITE Rēķinu problēmas

Bite - Rēķinu problēmas

Mazliet kaitinoša kļuvusi Bite LV reklāma par to ka viņi nav iemācījušies čakarēt cilvēkus!!
Sākšu ar to ka Jūlijā saņēmām ar vīru savu kārtējo mēneša rēķinu par tarifu plāniem un 2viem telefoniem. Parasti tas ir 30 Ls vai tajās robežās - nedaudz pārtērēti megaprieki jau nav nekas. Bet te tavu brīnumu - 134 Ls . Nu protams, pirmkārt zvanīju uz viņu klientu apkalpošanas centru - tur meitene bija šokā un jautāja vai esam bijuši ārzemēs - Jā bijām, Igaunijā! 1 megaprieks Igaunijā maksā 0.60 santīmi- lietojot Waze nu maksimums var iztērēt 10 LS.. Bet 100???? Meitene telefona otrā galā laipni atbildēja ka nosūtīs šo rēķinu pārskatīšanai un tad otrdien pārzvanīs, star citu rēķins sms veidā atnāca sestdienas pēcpusdienā. Padomājām un nolēmām tomēr aizbraukt uz Bites salonu lai saņemtu detalizētu izdruku par rēķinu par šādu summu un uzreiz konstatējām kas ir kļūda - vienkārša sistemas kļūda un būtībā atviegloti nopūtāmies. Bet še tev, otrdien zvana meitene no bites un saka ka drīz viss būs kārtība un varēsim to apmaksāt. Gaidam un atbildes kā nav tā nav, nākamajā pirmdienā vērsos kārtējo reizi bites salonā un tad puisis kas tur strādā, nosūtīja epastu finansu daļai (tā viņš teica) un teica ka līdz vakaram atzvanīs - un atkal nekā, gaidīju līdz trešdienai, nekā. Zvanu Bitei un jautaju kas par lietu, kad es beidzot varu apmaksāt savu rēķinu. Man solījās ka būs kompensācija un viss būs jauki un saulaini un saldi, kā bites reklāmās. Protams, ilgi nebija jāgaida vilšanās, jo atkal pēc kāda nogaidīta laika nācās pašai zvanīt. Otrā galā atbildēja, ka ak jā- rēķins ir pārrēķināts un mēs to saņemsim līdz 14 augustam. Jā, kārtējā vilšanās, man tagad ir jāmaksā divi rēķini, par Jūliju un Augustu. 62 ar astīti lati. Sīkums it kā, divu mēnešu rēķins, bet kad sākk sīkāk pētīt veco un jauno tad summas vienkārši nelīmējās, kaut kur summas ar milzīgajiem GB ir bez pvn kaut kur ar. Vēl iepriekš runājot ar Bites klientu servisu telefoniski, man gandrīz gribēja ieskaidrot ka kompensācija sasummēsies tā - samaksājiet 134 ls un tad jums šie nākamie rēķini vienkārši ies pa mīnusiem - es godīgi teikšu, uzrēju viņai rupji : vei nav galvu durvīs saspiedusi? tu kā muļķis zvani, uzbāzies lai vari samaksāt savu rēķinu, tev paziņo apmēram tā - nu kas ir 134 ls, kokos aug tada nauda.
Galu galā viss ko saņēmām ir novēlots rēķins, bez nekādas kompensācijas. Un kad jautāju salonā kur tad ir tā kompensācija - man "laipni pajautāja" Kāda vel kompensācija? Traka vai? Bez maz vai priecājies ka mēs tev rēķinu pārrēķinājām!!!!!!!
Neceru ne uz kādu labvēlību, vienkārši apnicis ka cilvēkus uz katra soļa čakarē, pat mūsu saldā un jaukā, megapriecīgā BITE! līdz kaklam tie meli un lišķība.

N

C chemicalpower 24.08.2013

Tas izklausās vēl tīri normāli. Kādam vienam klientam kaut kas nav paticies vai kaut kādā mērā nav paveicies, turklāt kļūdas dēļ sistēmā. Kas attiecas uz izmaksām - jo biežāk iedziļināsies, kādi tīkli ir ārzemēs, kādas tur ir iespējas attiecībā uz viesabonēšanu, vai prosta iegādāties vietējo priekšapmaksas karti - jo vairāk ietaupīsi uz visām izmaksām.
Kas attiecas uz tavu kļūdaino rēķinu - sistēmas kļūda un vadības attieksme vai kaut kāda sakritība (atbildīgie atvaļinājumos vai komandējumos, neviens neparakstās ielikt parakstu par pārrēķiniem vai kaut kas tml.). Bet tici man, mūsu dārgie LMT un Tele2 ir ne reizi vien mēģinājuši uzvārīties uz klientu rēķina ar apzināti ieliktiem nosacījumiem vai zemtekstiem (LMT to pat mēģināja izdarīt ar visiem klientiem, kad nahaļavu bez jautāšanas pieslēdza internetu telefoniem uz mēnesi, bet to neatslēdza pēc akcijas beigām, cerot, ka būs muļķi, kas nemācēs izslēgt internetu un samaksās 15 santīmi/MB).

Vēl kas - WAZE kartes pa visu Eiropu var ielādēt mājās, tādējādi netērējot lieku naudu ārzemēs par pašu karšu ielādi, ka tiešām patērē daudz megabaitus, bet pēc taviem rēķiniem, kuri ir tiešām milzīgi, secinu, ka naudu īpaši kabatā neturi, jo es, piemēram, intensīvākajos darba mēnešos ar visu telefona pieslēgšanu datoram, lai kompensētu neta zudumus laukos, ne reizi neesmu noļerkstējis vairāk par 6 lati. Ja tās ir kādas sarunas ar ārzemēm, tad apsver iespējas lietot skype un citus komunikācijas līdzekļus - tici man, būs lētāk.

Likumsargs 25.08.2013

GB ar PVN un bez PVN ir normāli! Par tiem GB ko izmantojāt Latvijā ir jāmaksā PVN, bet par tiem, ko izmantojāt ārzemēs PVN nav jāmaksā! Kas te ko nesaprast???

F fuckyou 26.08.2013

Bite, jaaa, " lielisks uznemums". Uznemejiem, kas atverushi uznemumu sha gada junija tur darit nav ko!!! Uzreiz prasa 150 LVL avansa iemaksu!!! Taa jau KLOAAKAA, kas saucas LATVIJA viss notiek.lmt vispar zaudejushi kaunu!!! Teiksim bankas prieksh uznemejiem arii normalas nav. Isak sakot es valiju no shiis KLOAAKAS LATVIJAS kopa ar UZNEMUMU uz Poliju!!! Pis JUUS visus raibais( tas attiecas uz visiem zhiidiem politikanjiem, kaa arii piiljknaabis dombrovskis var pist sevi dirsa)!!! Atvainojos par rupjiibaam, bet mans meers ir pilns.

Uznemejs.