Bite - Rēķins

Viņi tak ir citāda kompānija apcakare pārējos savādāk.piemeram kad man bija rēķins ap 150eiro mēnesī ar atmaksas pagarināšanu nebija nekādu problēmu a tagat ka 10eiro atliek vien kādu dienu nokavēt tā sakari slekti

G Ghenghis 18.08.2016

tu so tiesam nopietni raksti vai vienkarsi trollo?

S Super 18.08.2016

Sitas i visā nopietnībā ta ka bija 150 eiro nekādu problēmu labi pagaidām un vēl nez kas 10 eiro dēļ momentāni atslēdz un tā lai pagaidītu jasazinad a kredītu dalu

Ja Tu runā tikpat nesakarīgi, kā raksti, nav nekāds brīnums.

G Ghenghis 18.08.2016

Ok tatad pastasti kada zina tu esi kkads super puper apvainotais iznemums un ka bite ir launuma iemiesojums. Daudziem cilvekiem ikmenesa maksa par sakariem ir ZEM 10 eur. un vai zini kas notiek kad cilveki nesamaksa reikinus laika? Viniem atsledz sakarus! Visiem! Neatkarigi vai cilveks ir retards ar paradiem vai ne! Iedomajies! Neticami! Tu neesi unikums! Buuu huu huu bite atsledza sakarus jo bite ir uznemums un ir tikai logiski ka uznemums velas minimizet zaudejumus vai vai nelauj par brivu lietot sakarus..

Pacco_al 18.08.2016

Tas ir tikai pašsaprotami - nav samaksāts, tiek atslēgts. Treknie gadi ir aiz muguras, tagad daudziem arī 25.- EUR par rēķinu ir samaksāt pagrūti un uzņēmums nav labdaris, kas tavā vietā apmaksās tavu runāšanos pat telefonu un serfošanu internetā.
Pierodi - rēķini ir jāmaksā laikā.