Bite - Rēķins

Es pārliecinājos par BITEs " DRAUDZĪGUMU " , man bija pieslēgts BITE 3,47, ņemot vērā, ka BITEi ir slikts pārklājums Latvijā, nolēmu mainīt operātoru, to izdariju mēneša sākumā (2 datumā), bet šodien saņēmu rēķinu 3,47, zvanot uz BITI man paskaidroja, ka jāmaksā par pilnu mēnesi :-))), es tik domāju - vai tā izziņa, ko viņi izsūta automātā - par gaidīšanu atpakaļ utt ir suņa murgs vai ņirgāšanās par bijušo klientu ???, pēc šādas BITEs rīcības es visus paziņas apzvanīšu un ieteikšu aiziet no viņiem. Es iesaku visiem aizdomāties par šo kompāniju, un novēlu aizdomāties BITEs darbiniekiem ar savu politiku - ar katru savu šādu gājienu jūs zaudējat klientu uz visiem laikiem, iesp
ējams klienta radus un draugus arī!!! Lai jums veicās ....

M mimo 06.06.2013

Точно такая же история. Отключали этот же тариф в начале месяца, а заплатили за полный. В то время, когда номер уже был отключен. Плюс ко всему, абсолютно не поняла, для чего их продавцы-консультанты ещё и спрашивают на какое число отключать этот номер.. Если плата в любом случае будет за весь месяц.Отключали бы автоматом в конце месяца и всё. Бред. Зато как сладко поют, когда хотят привлечь новых клиентов)

A afk90 06.06.2013

nezinu kā tur ir ar tiem reiķiniem, bet par sakaru kvalitāti tu gan laikam nedaudz samuldējies, esmu bitē praktiski no kompānijas pastāvēšanas sākuma, atzīstu sākumā bija slikta kvalitāte, bet tā ir manāmi augusi. Biju muļķis kad pārgāju uz tele2 kad viņi tikko uztaisija to tarifu plānu nr.5, bet pirmstam piezvaniju bitei, izskaidroju situāciju, man pateica ka nevar piedāvāt alternatīvas tam nr.5, tā arī aizgāju, un ļoti nožēloju, jo tele2 nepatīkami pārsteidza, gan ar sakaru kvalitāti, gan ar apkalpošanas kvalītāti, apkalpošanas centros bieži vien strādā sievietes 40 gadi un vairāk, kuras ar tehnoloģijām ir uz jūs un pie mazākā jautājuma kas ir saistīts ar funkcijām manā telefonā iesaka griezties kkadā galvenajā offisā ... Bet kad beidzot sagaidiju normālu tarifu plānu no bites, tas 5, 55ls, momentāli gāju atpakaļ, tad bija zvans no tele2, piedāvāja to pašu tarifu nr.5 tikai jau pa 3ls un vel tur kkadus benefitus, bet tas tele2 sedēja tik tālu ka pateicu ka man no viņiem neko nevajag, apmaksāju viņu reiķinu un ceru ka pateicu ar dievu tam kantorim.
Vienīgi gribētos lai bite, atrāk reaģē uz tarifu plānu maiņu konkurentu kompānijās, jo nācās gaidīt gandrīz pusgadu kamēr parādijās alternatīva tam tarifam nr.5 Jo gan sakaru kvalitāte ir augstā līmenī, gan mobīlais internets ir līmenī.

Nandia 07.06.2013

Tele2 ir vislabākais pārklājums Latvija. Tākā sūdzība, ka Bitei ir labāks un tāpēc aizgājāt atpakaļ ir diezgan dīvaini.
Telefona funkcijas, kā redzat šobrīd pat instrukciju grāmatīņā netiek plaši aprakstītas, visādas fīčas ir atrodamas internetā, kur uzzināsiet visu to, par ko pat nevarējāt iedomāties. Pārdevējiem jāpārzin tarifi un izmaksas un standarta funkcijas telefoniem, bet ne pilnīgi visas fīčas k9 sevī satur telefons. Šim nolūkam lielajos KAC ir tehniskie spečuki, kas palīdzēs.

S smīkņa 07.06.2013

Tele2 varbūt arī ir labākais pārklājums (man gan liekas, ka tāds ir LMT, bet nu labi), toties sakaru kvalitāte patiešām ir štruntīga. Man ir gan Bite, gan Tele2 (ar identiskiem telefona modeļiem) un ar Tele2 regulāri ir problēmas, kamēr Bites pieslēgums strādā lieliski.

I ittehnikjis 08.06.2013

Bitē laikam algas cietās izmaksā? un kas ja tarifs maksātu nu 10ls? arī par visu mēnesi? protams bites kartei nav nekādu atšķirību no bites mobila interneta(izslavētie 7.2mb un 21mb), paziņa aizgāja, lietoja 1 dienu martā, aprīlī rēķins xx.xxls par visu mēnesi. Kasījās ilgi, bet vai dabuja tos ls nost nezinu.

I ittehnikjis 08.06.2013

Precīzāk viņam sanāca ka lietoja visu februāri praktiski, domāja ka aizies līdz ar 1-2datumu uz salonu, un sanāca 1diena, kad aizgāja 2.martā atrakstīties.

I ittehnikjis 08.06.2013

Nē, nu tele2 ir plusi un mīnusi. pats lietoju gan pieslēgumu(internets un tel), gan zz(8g vecs numurs).
Ir tur karekļi ar zonu uzlabojuma laikā, bet kaut kā pa gadu parasti ne vairāk ka 10gadījumi.
Bet nu bites populisms ir nedzirdēts, vel tā reklāma ar 3G zonu, muļķo ļaudis līdz nepanesumam.

Zona būs pieejama 60% Cilvēku, vai 60% teritorijas? kā tad ir pareizi?