Bite - Rēķini

Vēlos pabrīdināt visus, par BITES negodīgo rīcību.
Nesen mainīju mobilo sakaru operatorus no Bite uz Tele2. Officiāli jau veselu mēnesi lietoju Tele2 tīklu, taču pēkšņi saņēmu ikmēneša rēķinu arī no BITES. Protams pārliecinoties vēlreiz par datumiem, no kura laika līdz kuram esmu Bites vai Tele2 tīklā, noskaidrojās pārpratums. Bite solīja rēķinu annulēt.

Ir vērts pārbaudīt katru rēķinu pirms apmaksas, apskatīties datumus un summas un sarunu izmaksas.
Protams mobilie operatori, atvainosies, un aizbildināsies ar tehniskām kļūmēm, taču diez vai tad, kad būsies samaksājuši nepareizus rēķinus, kāds Jums kko teiks.

Bites tīklu nekad vairs nelietošu.
Ar cieņu,
Zane

Z

H Hugo Djego 26.11.2009

Zuze, nu gan Tu stāsti.Visi cilvēki tagad dara otrādi -iet no teles pie Bites, jo tur lētāk sanak ;)

L Lieliskā 26.11.2009

I nemaz nebrīnos, ka tā. Cik nav dzirdēts, ka Bite kādu apčakarējusi "aiz paviršības". Kaut kā jau tā naudiņa jāpelna! :)

A Aleksandrs 26.11.2009

Pargaju no lmt uz biti, apcakareja ta, ka vel nevaru paradu lidz sim nomaksat, laikam nodos ari creditreformam.Tagad okarti lietoju, nekadu pieslegumu muzaa vairs nebus.

R rojs2 27.11.2009

Mjā, ar biti man arī tagad tāda situācija... paņēmu pie viņiem internu, 15 GB mēnesī, tad samazina ātrumu. Laukos tas ātrums vispār ir tāds, ka tos 15 Gb iztērēju nevis mēnes', bet divu mēnešu laikā. tagad ir samazināts ātrums, kautgan šis viņu noteiktais limits nemaz mēneša laikā netika iztērēts. zvanīju sūdzēties, bet tur dāmīte n emaz neklausījās, ko saku, tikai nolasīja man to, kas vinu mājaslapā rakstīts. laikam tā nozombēta, ka neko citu nesaprot. pateica, ja nelietos internetu, tad ātrums atjaunosies. sāku jau domāt, ko darīt 'tālāk...

N navsvarigi 03.12.2009

Hugo Djego, tu butu tie visi?? ir bitei letaki tarifi, bet ne jau tapec taa ir pekshni kvalitativaka un ne jau visi tagad tik uz turieni skrien. ir cilveki, kas nezina, kas ir bifri, piemeram