Bite - Rēķini

Tātad sākumā par manas mammas rēķiniem.
Pieslēdza BITE 3.47ls mēnesī,
reāli runā katru dienu ar meitu un savu māti kurām arī ir Bite, nevienam citam nezvana: rēķins atnāk 11ls
Tālāk man, jau kādu laiku nāk neadekvāti rēķini, mob internetu izmantoju vispār reti, gadās no rīta pamostos un ir ieslēgts mobīlais internets, pats no sevis.. Rēķini nāk pa 30 + ls mēnesī, kaut arī reāli es notērēju max 5ls, + vēl par telefonu ir 7ls mēnesī līgums.
Viņi cilvēkus tur par muļķiem, neuzķerieties, sāks arī mistiskus rēķinus sūtīt. Murgs a ne operators.
Tad kad atnāca rēķins 95ls par mēnesi, aizbraucu uz ofisu pie viņiem parunāt.
Piedāvāja atmaksāt pus gada laikā, maksājot katru mēnesi pa 15ls un man būtu pieejami tikai ienākošie zvani.. Tas ir smieklīgi, pus gadu es nevarētu nevienam zvanīt. Vispār adekvāts piedāvājums?
Kad to pateicu, aizgāja kaut kur uz 10 minūtēm cilvēks, pēc tam atnāca atpakaļ ar lapiņu kur uz pusi mazāka summa. Teica, ka ja nomaksāšu, būs viss kārtībā - to izdarīju.
Atnāca atkal kaut kādi 30ls rēķins, uz sitienu nebija 30, arī zināju, ka neesmu tik notērējis. Ieskaitīju 15ls, pagāja 2 nedēļas, kā bija atslēgti izejošie, tā palika + vēl man atsūtīja sms, par to, ka vērsīsies pie parādu piedzinēju kompānijām.. Pilnīgi slimi suņa murgi ir tā BITE. Cilvēki labāk pērciet kaut kādu ZZ un miers. Es esmu nolēmis tā darīt.

R