www.sudzibas.lv BITE produkta un apkalpes kvalitate

Bite - produkta un apkalpes kvalitate

Sledzot ligumu par mobilo interneta pieslegsanu, bija skaista runa par labo(lidz 7 Mb/sec) atrumu un plaso parklajumu. Reali atrak par 1Mb/sec iznaks tikaj pec pusnakti . Operatori neko konkreto nevar paskaidrot. Pats domaju atteikties no pakalpojuma, un citiem rekomendeju padomat pirms pieslegties

A Aleksandrs 04.12.2008

Nebija spiesta lieta.Pasa briva izvele.

P Pircējusargātājs 04.12.2008

Jāņem vērā fakts, ka operatori parasti uzrāda tehniski iespējamo ātrumu, bet šis ātrums ļoti atpaliek no reālā.
Jāņem vērā, ka bezvadu internets jebkurā gadījumā būs stipri zemāks, nekā internetam kabelī!

A aigars 05.12.2008

Man gan ir tie visi 7, 5mb/s Bitei cool

MacBeton 07.12.2008

Tu vispirms pats padomā!
Mobilais internets nav domāts lai kačātu gay porn! Tas ir domāts lai tu varētu no ofisa paņemt/nolikt uz/no servera, saņemt e-pastus u.t.t.
Priecājies būtu ka ir tāds mobīlais nets pa tādu cenu. Teu nau ne mazākās sajēgas kādas ir izmaksas.

K kristine 21.12.2008

ari mums ir bites internets 19Ls men un lieto cik gribi, bet ko tur palietosi, ja visu laiku bremzee, un lapas veras vala loooti leni! paklausities muziku vai paskatities klipus ir neiespejami! pat radio neskan... Kaut gan esam Jelgavas centra! Loti nozeloju, ka parakstiju ligumu uz 3gadiem, netika jau solits super atrs internets, bet nu sis jau ir pilnigs apsurds!