www.sudzibas.lv BITE Pieprasa rēķinu apmaksu pat tad ja nēsi klients

Bite - Pieprasa rēķinu apmaksu pat tad ja nēsi klients

Skarā ar bites pakalpojumu cenu pieaugumu, nolemu aiziet no operatora, pārgaju uz jauno operātoru 07.02.2022 bet bite atsuta rēķinu 06.03.2022 par pilnu mēnesi, zvaniju bitei prasiju kāpēc reķins sastadits par pilnu mēnesi jo vinu klients jaunaja menesi biju tikai 6dienas uz ko atbilde bija jauns menesis un jamaksa par visu menesi, es prasiju lai veic pāreiķinu esmu gatavs samaksat par tam 6 dienam jo nesmu izmantojis vinu pakalpojumu visu menesi, uz ko bija atbilde jamaksa par visu menesi un viss. Ar šo šī kompanija nu man ir radīJusi lielas antipātijas nesaprotu ka ta var, kamer biju klients bija ok nu tagad var redzet isto atieksmi.

06.03.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 07.03.2022

Labrīt!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam risināt radušos situāciju. Jauku dienu!

Good Intentions 07.03.2022

Labrīt, tā visur.

K KI WI 17.03.2022

Такая же история, причем договор был на тариф 16,35 до 15.09.2023, а накрутили в последнем счёте больше 3 евро. Хотя только что был скандал с ними из-за самовольного подключения всяких "услуг" типа антивирусов и прочего. Думаю надо составлять коллективную жалобу в РТАС и такой же иск в суд. Таким "операторам" на рынках Европы не место. Это же гопники и каталы из 90-ых. Таким место в изоляции.