www.sudzibas.lv BITE Pērkons+Deezer uzmetiens

Bite - Pērkons+Deezer uzmetiens

Kā mani reiz uzmeta BITE un tās jaukie darbinieki.2014 decembra vidū paņēmu uz nomaksu samsung galaxy S5(draudzene paņēma tādu pašu) uz 1.gadu.Man piedāvāja pieslēgumu Deezer(kas patiesībā nav pieslēgums,bet gan papildus aplikācija),2014.gadā deezers vēl bitei nebija pieejams,bet jau no 01.012015. to varēja aktivizēt.Pa cik es mūziku klausos,piekritu tam pieslēgumam un arī mana draudzene(draudzene paņema to pašu mob. S5).Tobrīd 2014.gadā Origo bitē man darbinieki teica,ka jāņem pieslēgums pērkons,ko varēsiet ar 2015.gada pirmo janvāri nomainīt uz deezeru.Es noteicu - lai iet ! Un draudzene nolēma pieslēgt to pašu.Kad telefonu biju uzlādējis un sāku mocīt,nolēmu apsktatīties kas vispār ir deezers un ticiet vai nē,bet kad sāku lasīt noskaidroju,ka visiem tiem,kur ir iegādājušies samsung galaxy s5 pirmos 6 mēnešus deezers nāk par velti !(bitē ne vārda par to netika minēts),es protams daudz nevilcinājos un aktivizēju un viņš strādāja ! Tagad ir pagājis nedaudz vairāk par pus gadu un es piefiksējis,pa par pēdējiem 2 mēnešiem pats deezers iekasē no mana konta naudu par deezeru.Uzzvanīju uz biti lai noskaidrotu,kas par lietu - un man teic ka es neko nēesmu pārslēdzis,ka man joprojām ir pieslēgts pērkons(naudas summa kuru maksāju ir tieši tāda pati,kādu maksā mana draudzene bitei) un ar deezer tur nav nekāda sakara,es esot pats izvēlējies maksāt par deezeru un arī pērkonu,jo es neesot nosūtījis kaut kādu sms ar kuru bija jāaktivē deezers.Kaut gan manai draudzenei deezers ir bez maksas ! Atminos toreiz zvanīju un prasīju,kāpēc mani neviens neinformēja ka deezers pirmos 6 mēnešus nāk par brīvu,uz ko viņa protams nemācēja man atbildēt un pateica,ka ja es nebūtu viņu aktivējis tagad,bet pēc gada(kad bites bezmaksas deezers beidzas)tad es varētu aktivēt bezmaksas deezera piedāvājumu uz tiem 6 mēnešiem.Secinājumi sekojoši - 1)mani neinformēja pienācīgi un ar viltu pierunāja pieslēgt deezeru,kaut gan viņš man pienācās par brīvu,kas patiesībā ir pārkāpums.2)glupa sistēma kur tev jāsūta kaut kādas mistiskas sms,lai kaut ko pieslēgtu,vai atslēgtu,pat ja aizej uz bites centru,tas neko nemainīs,jo sms tev tāpat būs jāsūta,nenosūtīsi sms,būsi pats vainīgs un rēķinies ar papildus izmaksām(kā man bites darbinieks pa telefonu atbildēja - tā ir jūsu brīva izvēle kur un kam maksāt,mums vai deezeram.bet tas nekas,ka es biju pārliecināts,ka man ir bites deezers aktivizēts)3) lai vai cik Jums būtu gadi,bites darbinieki jūs uzrunās uz - TU,kas ir ļoti pieklājīgi un stilīgi.Man 32 un tur kaut kāds zaļknābis 18 gadīgs man saka - tu ! Es par biti biju labākās domās,patiesībā vairākus gadus uzskatīju biti par labāko operatoru ar labāko attieskmi,tagad vēlos to pamest.

V

A AnToNs sNoTnA 17.08.2015

nepaveicās, man ir bite jau no paša sākuma un nekad nav bijis problemu + nets labs