www.sudzibas.lv BITE Pazud Internets,Modems Gluk0 !

Bite - Pazud Internets,Modems Gluk0 !

Panemu Bites Internetu Uz 2 gadi.. Oopa laikam nevajadzeja !

tatad -

1 ais - Merkela Ielas Salona man Skaidra Latviesu Valoda Iestastija, ka Lejupielades Limits(5GB) nettiecas uz Parlukotajam lapam, bet tiri par failiem kuri tiek lejupieladet ! so jautajumu ari velejos noskaidrot, jo savadak man 5 gb butu par maz .. redz neka.. velak tomer izradijas savadak un pusmenesi jau taaa leeeeno netu padarija vel lenaku, jo biju sasniedzis 5 GB !!

Normala tada nezinasana vai tisa maldinasana lai tik parakstitu ligumu !!!

2 ais ! Tie modemi es nezinu kkur kina ir laikam par 1 Latu pirkti, jo ar 1 reize man vel NEVIENU reizi vins nav aizgajis.. vienmer nez cik reizes pievienoju/atvienoju kamer vins izdoma aiziet.. MURGS.. tad visadi ERROR met ara, aiz neko darit u t t.. izmeginaju uz vairakiem datoriem lai saprastu, ka ta nav mana vaina ! dazreiz nakas stundu vai vairak mocities restartejot datoru, atvienojot/pievienojot Modemu, jo vins vnk uzrada, ka ierice nav atrasta, bet tad vel, ka SIM karte nav ielikta, kaut pirms tam parada, ka jau ir zona, bet peksni neesot SIM kartes MURGS !!!

3ais ! pazud regulari nets pedejo reizi pazuda peksni un nebija vairak ka diennakti, zvanu uz BITE man iesaka parinstalet programmu, ko esmu darijis jau reizes 20 laikam ieprieks klad cinojos vel ar modema ipatnibam ! restartet datoru, iznemt/ielikt SIM karti un tad es vienreiz pajautaju - Man vispar Varbut Jauns Dators Janoperk ??? stasta, ka neesot nekadu problemu un neko nezinot, bet iedosot tehniskajam dienestam un rit lidz plkst 4 man atzvanisot ! neviens nepiezvana, bet plkst 4 ka uz burvja majiena ir Nets klat un vairs nav nekas japarinstale u t t ..

velak atkal pazud nets, zvanu atkal(esmu zvanijis jau laikam reizes 100 un zinu visus operatorus tur:D) stastu, ka man nav nets un pirms 3 dienam ari bija pazudis - OOOPAA - sitas operators man saka - NU JA PIRMS DAZAM DIENAM MUMS BIJA TEHNISKAS PROBLEMAS, bet tagad vajadzetu but ok !! BAAAAC.. bija tehniskas problemas, bet man stasta pasakas visadas un es ka mulkis tagad mainu iestatijumus, restarteju datoru, parinstaleju programmu u t t.. nervi beigti, bet tgd pasaka, ka bija tehn problemas !!! grrrr

4ais ! iszinu serviss ir vnk 18 gadsimta limeni.. atsakites sms par piemeram pasutitiem pak.pienak pec dazam stundam atrakais, dazreiz otra diena !!! pirmaja menesi nebiju pamanijis, ka tai kartei ir kreditlimits(25ls) man atsutija sms, ka esmu sasniedzis 70 % no kredlimita un kad sasniegsu 100 % man atslegs netu, bet sms es sanemu tad kad man jau bija kadi 30 ls rekina un pec dazam dienam atnaca, ka nu jau ir protams 100% un Ka BOOOm.. vnk vaaks ar to BITI !

operatoriem jega nav zvanit, ja kkas notiek - NEKO vini nezin un nesaprot, restaret datoru katrs pats mak u t t.. vienkarsi tie modemi un programmatura ir viens liels GLUKS !!!

tagad domaju, ka lai tiek no vina vala, jo reali nevaru pieradit tos interneta parravumus par cik vini pasaka, ka VINU GALA viss or okk !!

ai nu varetu te vel rakstit un rakstit par maniem piedzivojumiem ar BITI ! vairak problemu neka labuma ! Jauns cilveks kas daudz maz orientejas Datora var kka tikt gala ar to netu un panakt kkadu darbosanos, bet cilveks kurs velas Iespraust Modemu Un lietot Netu Atri Sajuks Prata!!!

B

. ... 29.09.2009

limits tev ir uzstādīts pašā programmā - tur var pašam ielikt jebkuru ierobežojumu!

V ViktorG 02.10.2009

jā, sūds tas internets ir! es kamēr šiti sūdzību ar komentiem izlasīju man 3 reizes atslēdzās nets! vienkārši fantastiski! skatoties tās viņu reklāmas vēmiens nāk. sola pasakas, bet iznāk murgs! es jau patērētājos iesniegumu uzrakstīju. iesaku to darīt arī citiem kam ir problēmas - jo vairāk sūdzību jo labāk mums un sliktāk viņiem!

S Spindzele 22.11.2009

laikam jau nepiekrītu, bet cik cilvēku tik viedokļu
dzīvoju austrumvidzemē un vienīgais neta pieslēgums bija bite
paņēmu akcijas laikā, šā gada aprīlī un nesūdzos, jā ātrs nav un saprotams-nav jau pilsēta. arī videopatreiz nerāda
bet man liekas pieņemems, gan cenas, gan kvalitātes ziņā

G Garais 23.11.2009

E272 var nomainīt fimware un tad viņš aiziet labāk(VMCl Lite vietā uzlikt - Mobile partner No huawei E220 vienkārši)
pagoogļojot var atrast to firmware...
Tad viņš ne tā čakarējas.. man ar bija baigais murgs nosākuma ar VMC Lite un VMC lielo versiju
Uzliku mobile partner un viss bumbaas piespraud un ir nets..
Bet ja sāk kačāt kautko caur viņa kamēr limits nav iztērēts iet OK, bet kā tuvāk limitam, un un pārsniegts,
Maitas Bite viņi izrubī konekciju ar tewi un tew nākas slēgties no jauna klāt... To parāda tas ka ja viņi sūta kautkādu brīdinājuma SMS tad nets atrubās... Sukas...
Paņēmu ieslēdzu vilkties kautko nosūtiju uz to nummuru īsziņu ...
sms pienāca bet konekcija nepaartruuka, kad vinji atsuuta konekcija paartruukst...
nu paši jums čakarē prātu...

G Garry 07.01.2010

Man ir BIT VMC, ar Huivei b970 aksesspointu, ādaži. Uzreiz teikšu nekādas vainas, savienojums ir DIEZGAN stabils, vidēji 2.8 Mbps (ar domu savienojums nepazūd, bet ātrums gan lēkā); ir problēmas ar ātrumu, dažreiz http lapas veras vaļā labi, citreiz lēnāk. Kad mēģinu bittorentus, pumpējas parasti ciešami (priekš bites, 1gb parasti 40-50 min), bet es pumpēju maz un 5gb reti pārsniegti tiek. Domāju, problēma ir tajā sūda mazajā USB modēmā, bet diez vai bite par brīvu paņems un uzliks ko normālu :) pašam vien nāksies to darīt, vai arī mainīt provaideri. LMT, cik zinu, par trafika pārsniegšanu ierubī maksu par MB, un mēneša beigās kā lielais Jaungada pārsteigums atnāk inet rēķins par Ls 160 :)

E Eddy 20.05.2010

To raksta šeit tauta par Biti ir tiesa, tā kā esmu lietojis visuss mobilo interneta pieslēguma veidus varu pateikt tikai veinu ka visiem šo pakalpojumu sniedzējiem ir šādas vai līdzīgas problemas, vienīgais ka LMT tiešām ir stabilāka datu plūsma, tas ir ļoti vienkārši ka ir problēmas ar mobilo interta lietošanu jo lietotāju ir daudz bet resursi ierobežoti/tā kā mīlīši secinājumus izdariet paši/
Un tagad pats galvenais par ko šeit neviens nav aizdomājies, ja mēs palasam noslēgto līgumu tad tajā nav norādīts pats galvenais minimālais datu apmaiņas ātrums un līdz ar to viņi no vienas puses piedāvā pakalpojumu bet no otras nenes nekādu atbildību par pakalpojuma kvalitāti/ir kvantitāte bet kkur pazudusi kvalitāte/
Kas attiecas uz kvantitāti un kvalitāti tad ar šīm lietām problēmas ir visiem interneta pakalpojumu sniedzējiem (runa iet par tiem kuri piedāvā pakalpojumus praktiski visā valsts teritorijā/par reģionāliem nevaru spriest nēsmu saskāries/) Tas tā īsumā!

O oss 19.07.2010

ja tik man visu laiku lekā no 3g uz EDGE un savienojums pazūd momentā:(Pat Dr.Lv pasēdēt nevar normāliXD

V voldemars 30.07.2010

Vispar neta cilvekiem ir taisniba par bites tiklu jo man tas pats kad katru dienu zud pieslegums, jo pie viena normali un pie cita vispar neruka.bites tikls ir loti svaks, bet pec tam pieprasa lai tikai viniem maksa pilnu programmu.par to kad neiet tas neinterese.Jo kabatas vajaga iebazt jo vairak jo labak.

J janis 20.11.2010

neviens nezina ka var parprogramet vodafon e272 visu sistenu

K khe 06.05.2011

esmu dusmiiga, nets dienaa 10x jaatsleedz un jaapiesleedz no jauna, lai aizietu normaali. un karaas ik pa laikam. suuds kaut kaads. labi, ka tikai uz gadu panemu. kaads negrib paarnemt liigumu no manis uz 11 meenesiem? :D
zheel, ka sho lapu tgd tikai pamaniiju.. vajadzeeja aatraak intereseeties par kvalitaati..

R Roberts 06.07.2011

Šo komentāru autoriem vispār nevajadzētu lietot internetu. Nekompetenti datoridioti. Ja neprotam konfigurēt savas putekļainās pagājušā gadsimta kastes- tā nav operatora problēma. Braucu ar autobusu uz Igauniju, internets nenoraustījās nevienu reizi. Sēdēju i youtubē i draugos. Visa problēma ir lietotāju neprasmē/analfabētismā.

M Mustang88 08.01.2012

heei ko jus te mokaties tiklam nau ne vainas, atrums labs, tik zona tada pasvaka.
tas ka nets atledzas man bij tiesi tas pats, ta sim kartes nav ta tikls spega GPRS3G,
patiesa vaina ir tajos su*a modemos, man jau kadu ~1.5 gadus ir lmt modems E220 ar bites prieksapmaksas internetu un nekadu problemu tikls nesprega un netsledzas ie ka pukjite. vareja but bik letak ta 1h/71sant.