www.sudzibas.lv BITE Pasutītā telefona nav

Bite - Pasutītā telefona nav

Pasutijam internetā bite.lv telefonu, ar mums sazinajas ka atvedisot un viss takā kartiba. mana mamma nema to telefonu ta ka prieks manim,mamma pati ipasi neko no tadiem telefoniem nesaprot.. pienak diena kad kurjiers atvedis telefonu. pienak telefona zvans ka kurjiers ir klat, mamma aiziet pakal telefonam vinai tur iedod aploksi (ne mazinu, ne lielu- tadu videjs izmera aploksni) mamma parakstas kur japarakstas un viss, kurjiers aizbrauc. panemu aploksni skatos, ieksa kastite- beidzot tiksu pie telefona.. atveru kastit tur ieksa kaut kads ladetajs par kuru pirmo reizi kko dziru. kipa nem lidzi visur to ladetaju un ja araa peksni beidzas baterija pievieno pie ta ladetaja un vins ladejas. bet nu tas ta, lai jau ladetais paliek ladetajs. tad pa to videja izmera aploksni mekleju telefonu.. nevar tak but ka tas telefons tik mazins un vinu nevar redzet.. nu neko mekleju un neatradu, sazinajos ar Biti, jautaju kapec man nav telefona.. Vini soka, un jauta- kā vispār nekada telefona nav ieksa. atbildejam ne nav nekadu telefonu neesam sanemusi. vini teica ar mums sazinasies.. gaidam, gaidam- ka nezvana ta nezvana, pasi zvanam velreiz jautajam kas tur noticis kapec neviens nesazinajas un kur ir musu telefons. vini pasaka ka mes telefonu varesot panemt tikai pec 6 menesiem. un jautajam par drosibas naudu ko iemaksajam, vini mums 10 darbadienu laika naudu atgriezisot.. kaut ka gaidu un nevaru sagaidit, pagajis jau gandriz menesis.. ka var atvest telefona ladetaju bet telefonu nee, jautajums ko man iesakt ar ladetaju? :DBite- citāda kompānija. :D:D

B