www.sudzibas.lv BITE Pārklājuma karte melo

Bite - Pārklājuma karte melo

Bite Latvija norādītajā pārklājuma kartē (http://www.bite.lv/lv/network_map) ir nepareizi norādīti apzīmējumi. Vienkāršāk pateikt- uz ātro sataisīta karte.
Vietās, kur zonas gandrīz vispār nav, vai tā ir slikta- norādīts, ka zona ir teicama!

G

A Art23 01.07.2014

Te nav par ko brīnīties. Tieši tas pats kas pie Tele2. Pēc manām domām izcilākā zona gan 2g, 3g, 4g ir pie Lmt

P PCTVL 01.07.2014

bitei izņemot pastulbu mārketingu nekā cita nav - zona sūdīga, internets sūdīgs, klientu serviss sūdīgs

I inata 03.07.2014

Nedomāju gan ka LMT būtu tā izcilākā zona.Dzīvoju Rīgā, un man dzīvoklī laba zona bija tikai uz balkona, vai pie loga.Dzīvoju Juglā.Nomocijos divus gadus, jo bija ņemts mazcenas mob.Aizbraucot uz laukiem Līgatnē, nevarēja mani sazvanīt.Kad zvaniju uz LMT un jautāju par zonām, atbilde bija ka teicama.
Nupat man piedāvāja izmēģināt jauno i-netu 4G, teica, ka man dzīvoklī teicams pārklājums.