www.sudzibas.lv BITE par kosmisko rekinu

Bite - par kosmisko rekinu

Gribeju esiet uzmanigi neiegrabjaties ka es-lieta kada ...Menesi atpakal BITE nosledzu ligumu par internetu ar mazo tarifu kura ietilpst 4Gb lietosana par 5.50 menesi,domaju ka lai ieietu katru ritu un vakaru uz paris stundam l.draugos un inboxsa man ar so tarfu pietiktu,un ta ka neesmu nekads profins komjuteros tad to ari lietoju visu menesi,bet izradas ka savus 4 gb esmu jau partejusi un Bite sarekinajusi man 11 GB!!! Nu labi pati vien vainiga,domaju nu bus vairak jamaksa bet......kads man atnaca rekins kopa 87 ls par oktobri!!! Tas sanak ka es par 4 Gb izlietotajiem pec liguma maksaju 5.50 bet par 7 Gb parteretajiem 80 ls!!!!!!!!!!!!!! Esmu sokapar tadu neadekvatu aprekinu!!! Nu steidami protams jaatsakas no si pakalpojuma,jo izskatas ka BitE mak plest 10 adas no mulkiem ka es...Un gribeju piebilst-ka Bite pat nepabridinaja ka esmu savu pieskirto limitu izterejusi...Gribeju lugt varbut jums kadam ar ir nacies pabut tada situacija,ko darit,apmaksat so kosmisko rekinu vai ir verts strideties...

Ausainītis 09.11.2013

Pārej uz Tele-2 par 10, 50 latiem 15 Gigabaiti, varēsi sēdēt netā kaut caurām diennaktīm, ātrums arī normāls.

K kurmiks3 09.11.2013

Ar Biti viss ir kārtībā, bet internetu lietot tev ir jāmācās.

L linda777 09.11.2013

...Ausainitim, paldies par ieteikumu esmu meginajusi Tele 2. man bezvadu internets neiet pieriga, aiz ziepcika jo zema vieta:((

R roze32 10.11.2013

Izvēlies LMT! Strādā visur. 7 ls - 10GB, ja tos iztērē, neko papildus neaprēķina, tikai interneta ātrums samazinās.