www.sudzibas.lv BITE Paldies par neko! :)

Bite - Paldies par neko! :)

Draudzīgākā kompānija? Nākas maksāt lielus rēķinus par to, ka nekur nav zonas, nemaz nerunāšu par internetu. Esmu darbā, pašā pilsētas centrā un ik pa laikam atnāk sms par neatbildētajiem zvaniem. Iternetā vēlos ieiet "whatsapp", lai saņemtu kādu failu un nākas gaidīt, tikko speciāli uzņēmu laiku, 10 minūtes, 10 minūtes par vienu foto. Man nebūtu problēmas maksāt tik lielu naudu, bet maksāt par neko, pat muļķim apniks. Paldies par jūsu "draudzīgajiem" pakalpojumiem, ar prieku šķiros no Jums.

D

Dainis 06.07.2017

Pašu telefonu mēģinājāt pārbaudīt?

D DIA 06.07.2017

Telefons ir salīdzinoši jauns, mazāk par gadu, un visādi citādi darbojas ļoti labi. Es stipri apšaubu, ka vaina jāmeklē telefonā, jo ne es pirmā, ne pēdējā, kam Bite sagādā galvassāpes. Domāju, ka šajā gadījumā nav jāvaino cilvēku tālruņi pie tā.

Dainis 06.07.2017

Par jebkuru tele operatoru atradīsiet negatīvas atsauksmes, nav nozīmes cik telefons vecs vai jauns, jebkurš var būt rūpnīcas brāķis, Rīgā ir daudz vecu ēku ar biezām sienām kur vienkārši zonas nebūs, šādā gadījumā var mēģināt uzstādīt signāla repīteri, ļoti šaubos, ka tā ir operātora vaina, pirms sūdzēties iesaku iedziļināties problēmā..

D DIA 06.07.2017

Es nesūdzētos bez iemesla. Viens no gadījumiem - svinējām Līgo svētkus palielā ģimenes lokā, kur, ja nemaldos, četriem no visas kompānijas, bija lielas grūtības ar citu cilvēku sazvanīšanu, lai varētu apsveicināties svētkos. Vēl pieminēšanas vērts ir tas, ka viens no šiem četriem Bites klientiem pēc svētkiem pārgāja uz citu operatoru un tagad viņam nav problēmas sazvanīties ar kādu tajās vietās, kur reiz tas bija praktiski neiespējami.
Šobrīd sākšu ar to, ka pāriešu pie cita operatora, jo tas tomēr sanāks lētāk, kā staigāt pa telefonu remontiem, lai censtos salabot veselu tālruni. Protams, ja arī pēc tam nekas nebūs vērsts par labu, tad apsolu, ka ielikšu publisku atvainošanos Bitei!

K Kristaps121212 06.07.2017

Tas ir telefons stabili . Tak liela daļa no tiem ir brāķi .

D DIA 06.07.2017

Es pieņemu, ka Jūs to varētu apgalvot, ja cilvēki, nomainot operatoru, joprojām sūdzētos par šādām lietām, bet, cik esmu dzirdējusi un lasījusi, ka tieši tīkla maiņa vērš visu uz labu. Pēc Jūsu teiktā, sanāk, ka operatora maiņa spēj izdziedināt brāķētus telefonus. :)

A arča 555 01.09.2017

Bites inernets...ir tikai kastīte par 70 e . internets ir tikai pārbaudes laikā. jo uzlikt lielāka prioritāte. pēc tam interneta nav. Pārgāju piet tele divi ./.un lētāk. pret veciem klientiem kā pret mēsliem. fu ne bite bet ods,.