www.sudzibas.lv BITE Pakalpojumu kvalitātes sabrukums

Bite - Pakalpojumu kvalitātes sabrukums

Esmu bitē jau 10. Gadus. Nesaprotu kas noticis ar bites kompāniju. Internets dzīvoklī ar speed test uzrāda 5.30 m/bit, ar tele2 73.81 m/bit.
Persnīgā mājā pilsētā, bitei uzrāda 0.3 m/bit. , tele2 46.14 m/bit.
Aizbraucot uz laukiem ar biti piezvanīt nevar, itkā zona ir 1 strīpiņa telefonā, bet sazvanīt nevar.
Kautkas ir noticis ar bites kompāniju, agrāk tā nebija.
Jasāk būs domāt atteikties no bites kompānijas, pec
bites līguma noteikumiem 13.2 punkta. , jo varianti un uzlabojumi maz ticams ka būs...

05.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 05.07.2022

Labdien!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam risināt radušos situāciju. Jauku dienu!

Komentāri (4)

č Čiepa30 15.04.2022
Slikts interneta savienojums

Slikts savienojums ar internetu go3 telvizijai. Visu laiku karās. Pat otram telvizoram arī slikts savienojums ar iternetu.

S Sudzibas.lv Admin 06.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Good Intentions 05.07.2022

Viss iet uz priekšu, viss attīstās, gudrie telefoni pa labi, pa kriesi, mobilais internets, kovids, pārslodze. Kamēr citas kompānijas attīstās uzlabojot un vairojot torņus - bite netiek līdzi.

M Max2020 05.07.2022

Piekrītu kad ir vietas kur Bites interneta ātrums ir ļoti slikts un nelietojams piemēram Liepājā tādas ir divas vietas bet kopumā ir ļoti labs interneta ātrums ko varat redzēt mana pievienotājā attēla Kopumā gribat neticat interneta ātrums vidēji veinmēr man ar Biti vismaz Liepājā ir vismaz 100mbs un vairāk bieži tas ir tādēļ kad ari noslodze uz tīklu bieži ir ievērojami mazāka nekā Tele2 un LMT bet ir protams vietas kur Tele2 ir ātrāks taču ir tāda lieta kad tieši Tele2 nespēj noturēt noslodzi jo Tele2 ir daudz klientu un bāzes stacijām nav bieži kapacitāte lai apkalpot visus klientus to saku pēc savas pieredzes un protams ar faktiem un neaizmirsīsim faktu kad Bitei ir ievērojami mazāk klientu un tīkls arī ir attīstījis un turpina attīstīties taču protams piekrītīšu kad labāk ir kopumā lietot Tele2 vai pat LMT jo tīkla pārklājuma tiem ir labāks un arī Biti bieži diemžēl ārpus pilsētām ir vai nu labākais 3G vai 2G vai vispār bez zona, kautgan arī LMT ir šādas vietas un pat biežāk nekā Bitei tieši ar 3G vai 2G bez zona gan īsti tā nav vai arī īsti neesmu redzējis tādas un Tele2 tādas arī ir kā Bitei bet daudz mazāk un to saku pēc savas pieredzes. Katrā ziņā ja vēlaties lai jums uzbāžas, ir sliktāks pārklājums un ir vēl kādas problēmas un vēlaties ietaupīt lietojiet Biti bet tā Bite arī nav ļoti slikta vienkārši ar sliktu komercpraksi, līguma nosacījumiem un citām lietām kur Tele2 un LMT ir krietni labāki.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes