www.sudzibas.lv BITE Нет связи за пределами ЕС

Bite - Нет связи за пределами ЕС

Будте осторожны! Судя по всему компания Bite не обеспечивает связью за пределами ес. Роуминг отсутствует, никуда не дозвониться...

Попробовал дозвониться со 2го телефона в службу поддержки для частных лиц +37125850688. Автоответчик целую минуту, неспеша рассказывал как ""Atri un Erti"" работает их служба, после прохождения квеста с выбором "какую помощь желает подучить клиент" вам включат веседую музыку, которая у меня играла 4 минуты... После чего я сдался так и не получив поддердки от этой "супер - г компании bite" к месту сказать 1 минута лмт прослушивания балаболо, в мне обашлась в 2,55 евро за минуту...

01.09.2022

Компания получила уведомление об этой жалобе

V

Komentāri (5)

S Spuris 01.09.2022

Vai tu stulbeni savā mobilajā vispār esi ieslēdzis funkciju - atļaut zvanus ārzemēs ko a? Pārbaudi uzstādījumus jampampiņ. Otrkārt dodoties uz ārzemēs sazinies ar mobilo operatoru ,lai noskaidrotu vai ir starptautiskais aktīvs un pārbaudīt visus uzstādījumus mobilajādivpirkstu piere!

Всегда есть возможность перед поездкой в конкретную страну уточнить про звонки, интернет и цены по бесплатному телефону. Если вы заранее не подумали, это не значит, что все вокруг виноваты.

V VladimirPS 01.09.2022

У нормальных операторов роуминг работает по умолчанию, у "бите" связь ограничена и об этом нигде не сказано ... это в 1 очередь их отношение к клиенту, их непрофессиональное отношение к своей работе... Вот и все.

S Spuris 06.09.2022

Divpirkstu pierei, atkārtoju tev īpaši grūtgalvim - ja arī starptautiskais ir automātiski tas nenozīmē ,ka 1.mobilajā ir ieslēgtas funkcijas ,kuras ļauj veikt zvanus vai SMS atrodoties ārzemēs.2.Pirms doties uz ārzemēm saziniet ar esošo operatoru lai noskaidrotu ar kuriem ārzemju operatoriem viņiem ir sadarbība. Pielec tagad pajoliņ? Cik reizes kriti no palodzes bērnībā pastulbeni ?

S Spuris 06.09.2022

A un vēl tev priekš info.Cik ilgi esi Bite kients? 10 -15 gadus? vai vienu mēnesi? Ja neesi ilgtošs klients tad iespējams arī ir ierobežojumi summām uz starpteutiskiem zvaniem vai arī pats slēdzot līgumu esi uzlicis kādu no summu limitiem! Un atkal jau atkārtošu vēlreiz tev divpirkstu piere - pirms dodies uz ārzemēm sazinies ar operatoru ,lai noskaidrotu visu informāciju,kā arī ja vajadzēs daudz zvanīt tad arī par to informēt operatoru. Taču tu jau bez smadzeņu amēba par to jau nekad neiedomājies,taču novel vainu uz operatoru . Mans tev ieteikums - nelieto mobilos sakarus vispār vairs.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes