www.sudzibas.lv BITE Nesaņēmu preci ko biju noformējis

Bite - Nesaņēmu preci ko biju noformējis

Sanāca ļoti nepatikama situācija. Noformēju bite onlain playstation 5. Nākama diena piezvanīja bites operātors un visu sakārtojam. Teica ka preci jau varu saņemt nākama diena, bet dēļ tā ka es nebiju vel Latvija sarunājam ka kurjers piegādās man to preci pēc nedēļas, un ka kurjers man zvanīs no rīta un paziņos uz cikiem būs piegāde. Tādat sanāk ka prece jau ir noformēta uz mana vārda. Bet nu mani pārsteidza pēc 4 dienām kad pazvana bites operātors un pasaka man ka diemžēl prece vairs nav pieejama un nezin cik ilgi būs jāgaida nākamo piegādi, jo tā prece kas bija jau noformēta uz manu pasūtījumu pārdeva citam.
Paldies bite tas bija pārsteigums bērnam kurš tagad nedabūs savu dāvanu laicīgi.

10.07.2021

E

D Dreiks 11.07.2021

Bite.lv Ps5 maksā kosmosu!
Par to pašu kosmiska cenu, vari Ps5 nopirkt arī citos veikalos un bērns dāvanu saņems laicīgi.

E Edgars 1981 11.07.2021

To kosmosu vinš maksa visos veikalos un cenas ir plus minus vienadas . Un Bite man bija labakais variants budams klients man nav javeic maksajumi pa visam malam .