www.sudzibas.lv BITE Nepieņemami slikts pārklājums

Bite - Nepieņemami slikts pārklājums

Bites pārklājums manuprāt ir nepieņemami slikts. Man pat Rīgas centra rajonā, pie Grīziņkalna iekštelpās internets ir nepieņemami slikts. Par darbu no mājām var aizmirst vispār, lai nosūtītu vai saņemtu ēpastu minūtes 10 aiziet, nemaz nerunājot, par lielāka apjomu darbu, kas balstās uz interneta savienojumu. Dzīvoju koka mājā, bet par sarunu kāpņu telpā varu pat nedomāt, ja esmu uzsācis telefona sarunu ārpus mājas, tur pat vai nu viņa ir jāpabeidz, vai jāatzvana ieejot dzīvoklī. Bet pats labākais jau ir tas, ka tieši virs manas mājas skaitas perfekts internets, galīgākais fufelis ne internets...

Tas jau tikai sākums, darbā kas atrodas lapsu ciemā saziņa ar ārpasauli gandrīz neiespējama, ļoti paveicas, ja izliecoties pa logu var noķert zonu, nemaz nerunājot par to, ka sēdi iekštelpās darot darbus pie datora un gaidīt svarīgu zvanu. Vienkārši nav iespējams. Pietam arī tur skaitās "labs pārklājums"...

07.09.2020

M Max2020 07.09.2020

Piekrītu citas vietas ir ar Bites pārklājumu slikti. Arī Liepājās centra diemžēl. Ēka pat īsti nav no betona bet 4g ir 1-3 strīpiņām bieži. Uzrakstiju viņiem par šo problēmu un viņi man pateica to pašu kas ir realitāte ka ar zona šija norāditaja adrese ēka 4g zona ir nepietiekama un mainīga ārpus ēkas. Liepājas centrā teica ka tuvākajā laikā šogad beigās vai nākamā gada sākumā plāno uzbūvēt jaunu bāzes staciju tuvumā šai norādītajai vietai. Cerams ka viņi savu solījumu izpildīs. Jo Interneta ātrums līdz ar to ka zona ir slikta ir knapi 10mbs 4g zonā. Teikšu tā tur kur es uzturos regulāri zona man ir lai mani sazvanītu jo paldies dievam nevajag tikai 4g tīklu lai sazvanītos jo tad gan būtu sūdigi labi ka var runāt pa 3g un 2g tīklā kas ir stabilāks un vairāk pieejamais neka 4g. Varbūt pamēģiniet uzjautat Facebook Bitei par savām adresēm vai nav plānoti kādi uzlabojumi. Varbūt tieši tur nav īsti tuvuma Bites bāzes stacijas tāpēc arī zona ir slikta. Ja ir ta ka pat kāpņu telpa nevar normāli parunāt pa telefonu tād tas ir tiešam nepiņememas problēmas jo šī vieta atrodas paša Rīga kur visi klienti apgrozās un lieto pakalpojumus kur tīklam un zonai būtu jābūt visslabakai visa Latvija. Labāk vajag uzrakstīt Bitei un tad varbut atmodinātu viņus par šim vietām kuras ir problēmas ar viņu tīklu lai viņi sāktu par to aizdomāties un kautko uzlabotu labākajā gadījumā. Citadi šādi var zaudēt klientus neuzbuvejot pietiekami daudz bazes stacijas. Vēlu jūs veiksmi ar tālāko risinājumu varbūt izdosies dabūt normālus Bites pakalpojumus ja protams negribas mainīt operatoru. Jauku jums vakaru!

S Spuris 08.09.2020

Reizēm ar signāla stiprumiem mēdz būt arī tā ,ka iespaudojas apkārtējā vide.Grīziņkalna tuvumā ir dzelzceļš...tas ļoti mazina signāla kvalitāti jebkuram mobilam operatoram. Vēl aŗī kas ir svarīgi - neesiet slinki pastalnieki,pārslēdziet iestatījumos tīklu no teiksim tā paša 4G uz 3 G . Vai tiešām nevienam smadzeņu nav lai tas būtu saprotams jau pats par sevi? Un tad palīūkojaties displejos. Var arī uz 2 G līniju - būs vēl labāk. Nevajag likt automātisko vai 4G kura tīkls ir nestabils un nav visur 100% .

н НеКариньш 08.09.2020

Un tad kāpēc Latvijā mobilais internēts 2,5 letāk neka Lielbritānijā? Tāpēc ka tur demontē vecas iekartas. Bet kapitalisti nav dulie krievi, viņi prot sakaitit naudu un PARDOD vecas iekartas treša pasaules valstim, tadiem ka Latvija! KUR Latvijā ir tikls 5G? Bet Lielbritānijā jau ir...

M Max2020 08.09.2020

Tas jau nav vienīgais kāpēc Latvijā ir lētāks Internets. Pasties Kanādu tur pa 70 eiro mēnesī tikai knapi 20gb dabusi ka pat Vācijā pa 70-80 dabuni bezlimitu. Vācijā arī diezgan dārgas cenas un ar zonu arī visur nav labi. Varbūt ka tā arī kā pārdod vecas iekārtas Latvijai kautgan neticu. Jo Internete ātrums Latvija nemaz nav tik slikts un zona jau es domāju ir gandrīz jebkurā Latvijas vietā bet piemēram Vācijā ir ta ka ir ciemi kur pat 2g nevelk lai sazvanītos un saņemtu īsziņas. Taka Latvija ir vēl viss kārtībā ar zonu tiesi 2g un 3g jo sarunam jau nevajag 4g tadat gan jau meža Latvijā tevi vares sazvanīt ja ir arī Latvijā vietas kur zona arī īsti nav bet tās nav tik daudz vietas kā piemēram Vācijā varbūt pat Polija un Lietuva arī tā ir kā Vācijā. Lielbritānija noteikti iepērk dārgāks tehnikas un uzliek lielāku nodokli tieši operatoriem par frekvenču izmantošanu. Latvijā man liekas ka lielāko daļu tehnikas lieto no Huawei bet Lielbritānija atteicās lietot Huawei tehnoloģijas tīklā ziņā. Tadat arī nauda vajadzīga lai nomainītu visas Huawei iekārtas uz kādām citām un tas ir ilgs un dārgs process tāpēc arī Lielbritāniji ir dārgāks Internets. Noteikti tāpēc ka Hauwei daudz izmanto tāpēc cena varbūt pa viņu tehnikām ir lētāki neka piemēram Nokia. Cerams ko uzrakstīju nav nepareizi un pareizi sapratu kāpēc tāda situācija. Jauku jums turpmāko dienu!

S Spuris 08.09.2020

Nemelo.Kā arī tas 5G nafig nav īsti vadzīgs.Starojumu vairāk vēlies? Pie tam LV ir viena no trim pasaulē kur internets ir visātrākais. Salīdzini ar savu Lielbritāniju vai jebkuru citu ES valsti.Tur internets kā ''gliemezis''.Esmu izbraukājis un zinu.Un starp citu tim ''dulliem krieviem'' ir ļoti daudz ievērības cienīgu izgudrojumu.Arī tādu kurus uzskatīja ka nebūs aktuāli un pārdeva licenzes citām valstīm ...

M Max2020 08.09.2020

Daļēji tev var piekrist Spuri. Internets Latvija nemaz tik lēns. Vai ir vajadzīgs 5g tas ir strīdīgs jautājums citiem vajag citiem nē. Kāds baidās no 5g kādam vienalga. Man ir vienalga ja būs ātrāks Internets tad labi ja nebūs tad tam nav jēgas. Paldies Spuri ka neizbrauci tik skarbi ka pagaišreiz man! Lai tev jauka diena Spuri!

н НеКариньш 08.09.2020

BITE un TELE2 pirk sekand hand aparatūru! 100% zinu jo esmu sakaru inženieris!

"Kā arī tas 5G nafig nav īsti vadzīgs.Starojumu vairāk vēlies? " - - - -
1. Tev ir nopietni dati vai tas ir "Viena tantiņa mūsu pagalmā stastija"?
2. 5G starojums ir daudz zemāk neka 4G, vel ir zemāk neka 3G vai 2G!
NESTASTI PASAKAS PAR 5G STAROJUMU!

н НеКариньш 09.09.2020

No Huawei tehnoloģiju Eiropā atteicas jo ASV ta pavelēja! Tas ir politiskais lēmums nevis tehnologiskais!

M Max2020 09.09.2020

Pareizi piekrītu tev! No Huawei atteicās Eiropa tikai dēļ Amerikas spiediena politiskā ziņā. Un tādā veidā Amerikā grib iznīcināt huawei. Žēl huawei jo huawei nav nemaz tik slikts ne telefona ražotājs ne arī tikla iekārtu ražotājs. Protams katram ir savs viedoklis vienam patīk huawei vienam nē. Es pret huawei esmu neitrāls. Bet žēl ka amerikas dēļ mēs varam zaudēt vienu konkurentu pret apple un samsung un citiem brendiem piemēram kā xiaomi. Nezinu kā arī 5g starojumu bet tas ir tāds pats kā 4g,3g,2g. Man ir viens jautājums tad kāpēc mēs nebrecām un nebļāvām 2010 tajos gados kad parādījas 4g kurš arī bija spēcīgāks interneta ātruma ziņā un arī starojuma ziņā par tā laika 3g? Tad kāpēc tagad kad parādās 5g "viss sū** ir ko tagad darīsim mūs tagad izvāris izcels un apstaros ar 5g" tad kāpēc par 4g nebija? Mēs tak tagad lietojam 4g viss kārtībā nevienam nav nekādas problēmas kautgan arī 4g ir liels starojums un tas ir tik pat liels vai nedaudz mazāks par 5g un cilvēki varētu tāpat vien iebilst pret 4g kad tas parādījās. Nesaprotu tāpat neko mainīt tajā nevarēs ja būs 5g tad būs tā pat kā parādīja 2g,3g un 4g.

S Spuris 09.09.2020

Kada tantiņa? Starojums ir katram mobilajam.Pat arī kad vēl nebija mobilais internets . Un tas jau sen ir redzēts.Tapat ir liela pieredze mobilajos sakaros un zinu ko rakstu. Uz tu varat runāt ar saviem sabutiļņikiem bezintelekta radījum.Tādiem ka Jums nekas nav jāpierāda,jebkurā gadījumā nepieleks.Tāpēc aizveriet savu maujamo.

M Max2020 09.09.2020

Tā Spuri tu man esi jau apnicis! Kas ir kaut kas nepatīk? Es tev pat nerakstu rakstu tam ar tiem diviem burtiem. Es esmu bez intelekta!? Tu domā vispār ko tu runā? Kā tu vispār zini kas es esmu? Un nē es savu "maujamo" neizveršu. Tu jau man Spuri brauci auguma ne pa tēmu par manu jautājumu. Tu ko nestrādā? Kur tev laikā visiem bāzties virsū? Iemācies vienreiz pats intelektuāli runāt tu meža zvērs. Es pat neko tādu nepateicu! Tu ko lasīt nemāki? Es jau tev Spuri teicu ej citur savu negatīvitati izgāzt. Tu ko visam Latvijas kompānijām esi aizstāvis? Tu esi kautkads viszinis? Ko tu pa visam tēmām bāzies pa vidu. Uzredzešanos lai es tevi vairs neredzētu!

S Spuris 03.10.2020

Beidz muldēt, max2020. Tu vēl projektā noteikti nebiji , kad es jau parzināju mobilos un arī mobils sakrus + mobilo internetu. Ne tu man ko norādīsi. Atkārtošu aptaujas lapām šeit nav vietas.

н НеКариньш 08.09.2020

Un vel. Nesalidzinā Latviju un Vāciju: Latvijā ar tādu reljefu ka Vācijā parklajums arī slikts.
BITE un Tele2 pik sakand hand aparatūru no Vācijas!
Ja Latvija mobilais internets telefona maksā 12.99 eiro, tājā paša laika Lielbritanija - 3. Un ne eiro, bet marciņās! Es zino to jo tur dzīvo brāļa meitas ģimene!

н НеКариньш 08.09.2020

Ja Latvija mobilais internets telefona maksā 12.99 eiro, tājā paša laika Lielbritanija - 32. Un ne eiro, bet marciņās!

M Max2020 08.09.2020

Labi skaidrs paldies par informāciju! Nebiju zinājis ka Latvijas operatori iepērk tīklā iekārtas un tehniku no Vācijas. Laikam kad tā ir lētāk nāk jaunas tehnikas pirkt. Par cenām Latvijā nav ļoti dārgi salīdzinajuma ar Eiropu bet ir tas kad prieks Latvijas bezlimita Internets la 22,50 eiro mēnesī ir diezgan dārgi bet Vācietim tas būs ļoti lēti jo lielākas algas. Par to zinu runāju jo dzirdēju ka Vācijā ir vietas kur vispār nav necik zona. Nezinu kā Latvijā bet varbūt arī ir kāda vieta kur ir tā pat kā Vācijā es vismaz neesmu piedzīvojis situāciju kur uzturos Kurzeme regulāri kur mani nevarētu sazvanīt vai nevarētu lietot internetu. Jauku tev turpmāko dienu!