www.sudzibas.lv BITE Nepamatots rēķins

Bite - Nepamatots rēķins

BITE nudien nav tā "godīgā" kompānija, kā sevi reklamē TV un citos masu saziņas līdzekļos. Nupat pienāca rēķins par pilnu mēneša summu, lai gan lietojis šīs negodīgās kompānijas pakalpojumus tiku pāris dienas. Sliktās sakaru kvalitātes un darbinieku neatsaucības dēļ biju spiests pāriet uz TELE2- šeit vismaz par klientu tiek domāts! Pirms izvēlaties sakaru operatoru- 3x padomājiet- BITE ir krāpnieku kantoris!!!

J

K kariri 07.02.2013

ujā ujā - ko cepies?
vienalga vai esi iztērējis tikai 1 minūti, jāmaksā pilna maksa - 1.49, 3.47 vai 5.55 - izlasi līgumu, ko esi parakstījis!!!

p.s. slēptā TELE-2 reklāma??? :D :D :D :D

J janka6666 07.02.2013

kāda vēl TELE2 reklāma??? es to sūda biti lietoju pāris dienas janvārī, sakaru kvalitāte zem katras kritikas, internets nekāds, tāpēc biju spiests meklēt citu alternatīvu! godīgi būtu proporcionāli sadalīt maksājumu, bet to jau no šiem blēžiem nesagaidīsi!

L LBRichY 08.02.2013

Kur jūs vienmēr atrodat problēmas, kur tās neeksistē?! Vismaz man! Kāpēc man ar sakariem ir viss ideāli, internets strādā čotka bez traucējumiem, man ir telefons uz kakla un bite man tik patraucē dzimšanas dienās? Lietoju jau gandrīz 2 gadus - nevienu reizi nav bijušas pilnīgi nekādas problēmas, kas saistītas ar sakariem vai operatoru iejaukšanos manā dzīvē ar saviem piedāvājumiem... Rēķini nekad nav sastādīti neadekvāti - viss precīzi uzrakstīts, kur ko esmu izlietojis! Esmu laimīgi ticis vaļā no LMT vadža un priecājos par Biti!!