www.sudzibas.lv BITE Nekvalitatīva, lietota prece

Bite - Nekvalitatīva, lietota prece

Novembrī pasūtījām bērna pulksteni, dāvanu uz ziemassvētkiem! Papildus ari numuru ar pieslēgumu! Kad pulkstens tika uzdāvināts izrādījās ka tas jau tika lietots, bija pievienoti vairāki kontakti! Tā kā irīce vienu reizi jau bija pievienota pie telefona (iepriekšējam īpašniekam) , pie cita telefona viņu vairs pievienot nav iespējams! Bērns asarās, ka lai paskaidro ka salavecis atnesa bojātu dāvanu! Saprotu ka preci var samainīt, bet pēc svētkiem tas vairs nav aktuāli!
Loti ceru ka bite atrisinās šo situāciju, kaut arī saprotu ka kompensēt sabojātus svētkus nav iespējams!
24.12.2021 bijām arī Jēkabpils bite kur mums nevarēja palīdzēt, jo citu vieta nebija ko iedot! Kaut ari kontaktus sanāca izdzēst, pieslēgt pulksteni pie telefona tā arī nesanāca! Pieņemt preci ka sabojātu Jēkabpils bites centrā atteicās!

27.12.2021

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 28.12.2021

Labrīt!
Žēl par Jūsu rūgto pieredzi. Aicinām sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam kopīgi risināt radušos problēmu. Jauku dienu!

V

Joe Rogans👽 28.12.2021

Kā tas ir "pēc Ziemassvētkiem nav aktuāla"? Ķip beidzās svētki un pulksteni nafig izmet miskastē?

V Viktorijaaa 28.12.2021

Ir nopirkts cits!

MURAKAMI 28.12.2021

Bērnam ir jēga paskaidrot, kā Salaveča neeksistē.
Lai viņš būtu gatavs skārbai dzīves patiesībai un Jums - ekonomija. :D