www.sudzibas.lv BITE nekvalatīvs internets

Bite - nekvalatīvs internets

Laikam jāsaka, ka diemžēl uzķēros uz Bites reklāmām:{ ka viņi ir "citāda kompānīja" un paņēmu bezvada internetu. Izmēģinājuma modems bija pavisam savādāks un labāks bija nets. Kad noslēdzu ar viņiem līgumu viss bija ok ;}pirmās 2ned. un tad sākās. Kvalitāte zema,nets bieži pazūd,youtube vispār lietot nav iespējams. Zvanu šie saka ka uzlabos utt,bet es kka neredzu tos viņu uzlabojumus. Bus laikam jasamaksā par modemu un netu un jāiet prom. Pats smieklīgākais ir tas ka nav pagājuši 2men.kad ir jau tādas proglēmas.

Y yogijs 02.11.2012

Varbūt vienkārši atrodaties starp bieziem mūriem vai var arī būt tā, ka Jūsu dators vienkārši nevelk... Bet varu teikt tā, ka ģeogrāfiskās atrašanās dēļ esmu bijis spiests izmēģināt visu operātoru piedāvātos mobilos internetus un varu teikt godīgi, neviens nebija labāks par BITEs...

L liana1456 02.11.2012

Portatīvai man ir soruden pirkts pilnīgi jauns. Un nedzivoju starp bieziem mūriem.

Dayli 02.11.2012

liana12, у меня за городом тоже очень плохо шнурок нэт ловит((Я даже гугл открыть не могу, минут 5-7 страницу открывает.
yogijs, а triatel пробовал? Говорят, нормально работает..

L liana1456 02.11.2012

kads ir lmt nets???

Y yogijs 02.11.2012

Dayli - triatel arī mēģināju, nekā laba nevaru teikt.
LMT internets skaitās ātrākais no visiem, bet praksē tas galīgi nepierādās...
Tavā gadījumā iesaku vienkārši izmēģināt katru no piedāvātajiem, jo katram tornis atrodas citā vietā vai tur kas... pašai jāmēgina un jāskatās, nevis uzreiz jāmet sūdzības. :)

Veiksmi atrast pareizo.

Dayli 02.11.2012

yogijs, спасибо, за то что ответил, но ты и сам прекрасно знаешь как всё происходит с пробным интернетом, а заключать договора, а потом обжигаться совсем не хочется.) Да я и особо не жалуюсь, как никак я побольшей части в Риге, а тут он относительно нормальный.)

Ausainītis 02.11.2012

Не правильно! Самый быстрый интернет Теле-2. Проверено!

Dayli 02.11.2012

Ausainītis, за городом пробовал?

Ausainītis 02.11.2012

Я сам живу за городом, башня Теле-2 от меня на расстоянии 2 км.

Ausainītis, спасибо.)

Пожалуйсто!