www.sudzibas.lv BITE Neierobežots internets telefonā,nav neierobežots.

Bite - Neierobežots internets telefonā,nav neierobežots.

Sveiki! Atceries, ka Tavs neierobezota interneta tarifu plans paredzets lietosanai tikai telefona. Nevajag aizrauties ar HotSpot (portativa WiFi tiklaja) funkciju, ka ari janem vera Godigas Lietosanas Politika. Ludzu, atceries to, citadi var gadities, ka mums naksies ierobezot Tev interneta atrumu. Tava Bite. Lūk tā! Zvanot uz bites info,lai noskoidrotu kas noticis, sapratu,ka neierobežots internets nemaz nav tik neierobežots. Es lietojot par daudz internetu,bet uz jautājumu,cik tad tas neierobežotais internets ir liels,skaidru atbildi nesaņēmu. Tagad sākšu studēt citu operātoru piedāvājumus,ceru ka viņiem nebūs kkāda mistiska godīga lietošanas politika. Uzskatu,ka neierobežots ir neierobeźots,es galu galā par to maksāju, man ir nesaprotami cik liels daudzums ir neierobežots daudzums, visu laiku domāju,ka tas ir tk cik man vajag. Kas ir HotSpot noskaidroju,no tā paša operātora bite info, sajūta palika tāda,it kā es būtu apvainots interneta zādzībā,kaut pat vēl jo projām nezinu kā to Hot Spot lietot un kam tas vispār vajadzīgs. Jau gandrīz 5 gadus litoju Biti,man ir trīs pieslēgumi (vēl sievai un dēlam) arī ar firmas nr. Pārgāju no tele2 uz Bite, visiem stāstiju cik bite ir godīga un laba kompānija,bet te pēkšņi tāda lieta. Cits stāstītu neticētu. Nožēlojami. Varu tikai pārējiem ietiekt, padomājiet kārtīgi pirms slēdzat līgumu ar Bite. Kārtīgi lasiet līgumu.

A Alexa 12.11.2015

Diemžēl es piekrītu tev par visiem 100. Man situācija tā pati, bet sākās tikai tad, kad pārbaudes laiks bija beidzies. Man mājās pirmo mēnesi gāja uz TV, un diviem datoriem, lādēju šo to, skatījāmies TV (arī caur internetu iet), viss bija kārtībā, ātrums labs utt, līdz ar to nebija pamata atgriezt modēmu. Tikko kā beidzās bezmaksas termiņš, man nogrieza ātrumu, tik krasi, ka neiet pat viena iekārta, nerunājot nemaz par trijām :( Un man protams, tika paziņots, ka esmu pārkāpusi šos Godīgās politikas noteikumus. Es arī jūtos kā pēdējā noziedzniece un patiesībā ir sajūta, ka bite pret mani piekopj Negodīgās lietošanas politiku, jo kāpēc pārbaudes laikā mani par to neinformēja, apzināti slēpa, maldināja mani kā patērētāju, jo arī atgriezt modēmu es vairs nevaru, man par šo nederīgo iekārtu (kas stāv uz skapja ir jāmaksā :). ĻOti žēl, jo Bite bija no tiem operatoriem, kuru es uzskatīju par visgodīgākajiem. Diemžēl, kas attiecas uz internetu es tagad uzskatu, ka viņi ir visnegodīgākie :(((((