www.sudzibas.lv BITE Negodprātīgi aprēķināts maksājums

Bite - Negodprātīgi aprēķināts maksājums

Vēršu uzmanību esošajiem un topošajiem bites klientiem: uzmanieties no opcijām, kad mēneša laikā jums nākas mainīt abonentu, atnākt vai aiziet no bites. Jums var aprēķināt pat četrkārtīgu mēneša maksu, kaut jūsu pavadītais laiks pi bites ir bijis 1/2 menesis, kā manā gadījumā. 2 mēnešus es cīnījos par godprātīga maksajuma aprēķināšanu, diemžēl tas nedeva nekādus rezultātus.

10.09.2020

M Max2020 10.09.2020

Paldies par jūsu sūdzību un info! Esmu Bites klients nekādu problēmu īsti nav ne ar rēķiem ne ar ko īsti citu saistīti ar mobilo operatoru. Bet paldies par info. Bet ar konsultantiem ir bijusi slikta pieredze kad gribēju slēgt 2 Bites numuriem pakalpojumus jo braucu uz ārzemēm. Vienu atstāju pie Bites jo vēl ir atlaide un viss apmierina. Visa mana ģimene arī ir pie Bites un viss ir ok ar rēķiniem un sakariem. Tadat Bites konsultants precīzāk Liepājas Bites filiāle Rietumu Centrs 2019 gadā Jūlijā kad lūdza lai abus numurus kurus mēs vairs nevēlējāmies lietot jo devāmies uz ārzemēm lūdzam lai līdz mēneša beigām būtu pieejami Bites pakalpojumi šiem Šis jaukais konsultants vienu numuru atslēdz ar mēneša beiga datumu kā bija runāts bet otro ar kautkadu rītdienas datumā tajā brīdī. Pēc tam jau tas konsultants visu izdarīja pareizi kad vēl vienreiz iegriezamies Bites filiāle bet vienalga tas sabojā garastāvokli un dienu kā arī Bites reputāciju klientu acīs. Konsultants ir ja grib kāds zināt Edgars Kupalinskis. Strādā Bites filiāles Liepāja. Ja kāds viņu redz ziniet kad viņš var būt nelaipns un neprofesionāls savā konsultanta darba. Lai jums jauka diena! Cerams šis info noderēs sakarā ar Bites konsultantiem tieši Liepāja.

M Max2020 10.09.2020

Ok. Jautājums ko pateicu nepareizi lūdzu kāds atbildiet. Kāpēc jāliek man downwote? Es tikai dalijos ar pieredzi ar konsultantiem. Nedrīkst vai kā? Lūdzu kāds atbildiet uz savu negatīvitati uz manu komentāru. Kas tieši ir slikts šajā komentāra. Gaidīšu atbildi!

N NikoDelonte 10.09.2020

Reāli... Sapisu rēķinu pats, ielika mani reformā Bite jo čista divas dienas palika laika nomaksāt, kautkā nesanāca. No 50 eiro rēķins nokrita uz 30, labais ne?

K Karmelita 10.09.2020

Sveika! Kas īsti ir noticis? Man šobrīd ar Bite latvija ir ļoti līdzīga situācija!

K Karmelita 10.09.2020

Rakstiet man uz [slēpt]@gmail.com