www.sudzibas.lv BITE Negodīga kompānija.

Bite - Negodīga kompānija.

Sveiki. Es vēlos brīdināt cilvēkus , kuri ir nolēmuši iegādāties internetu un nevar izlemt , pie kura operatorā, lai dodās. Tad varu ieteikt , neizvēlies biti. Es Bites internetu lietoju dažus mēnešus , un esmu neapmierināta. Es dzīvoju studentes dzīvi man nav tv tāpēc lielāko daļu pārraides skatos tv play.lv Man ir neierobežots i-nets. Pirmais mēnesis jau bija foršs , i-nets dūca , kā bitīte un nebija nekādu misēkļu. Pienāca 2 mēnesis un mēnesis bija pusē, atnāca sms ar tekstu, ka ir sasniegti 80% no tarifu plāna iekļauto datu apjomu, kas pieejams maksimālo pieejamo ātrumu. Es biju izbrīnīta, par šo. Pēc nedēļas atnāca sms ka man ir iztērēts i-nets, tad nu gan biju sadusmota un zvanīju kompānijai lai dabūtu skaidrību, vienīgais ko man atbildēja bija GPL ,un izskaidrija, ka es skātos pārāk daudz parraižu, tad sapratu , ka esmu iegādājusies nepareizo i- netu un griezusies pie nepareizās kompānijas. Un tā ir katru mēnesi. Šajā mēnesī tēstajām LMT un Bites I-netu , bija ļoti līdzīgs gb patēriņš abiem i-netam.. Man jau atnāca sms , ka bites i- nets sasniedzis apjomu, ka lmt vēl nekas. Tad izdariet izvēli ļaudis, un neizmantojiet Biti. Paldies par uzmanību .

N

K Kaza140 30.01.2017

Man bija tieši tas pats , beigās dabūju atmaksāt pilna rūtera summu ap 140eur lai tik tiktu no tā mēsla vaļa , jo tiklīdz Tu internetu palieto ilgāk nekā 1 nedēļu Tev būtība ir piesiets rūteris uz 2 gadiem , saucas godīgā kompānija smieties gribas

N nuudele 30.01.2017

tas gan, pilnu summu grib , lai viņiem maksā ! Bet pakalpojumus nespēj sniegt!

labus pakalpojumus

P Pretenzija Pretenzija 30.01.2017

Labi, ka es šajā afērā "neiekritu". Ilgi analizēju situāciju, pieņemt lēmumu vai nē. Bet kā ir teicienā, 7 reiz mēri, tad griez.

N nuudele 30.01.2017

Nu nākamreiz būšu uzmanīgāka.

Latviešu tautas 30.01.2017

Viņi melo! BITE internets nav neierobežots, bet limits 150 GB!
"Par tarifu plānu Bites Bezgalīgs internets

Bites internets nav paredzēts specializēto pakalpojumu saņemšanai, piemēram, interneta planus aizliegts izmantot, lai skatītos Interneta Protokola televīziju (IPTV), augstās izšķirtspējas videokonferences.
Biznesam:

interneta dati, ko būsiet izlietojuši laikā no plkst. 07:00 līdz plkst. 19:00 dienās no pirmdienas līdz piektdienai, netiks uzskaitīti nemaz, bet pārējā laikā bez raizēm un jebkādiem ierobežojumiem varēsiet izmantot veselus 150GB mēnesī! Ja pārējā laikā nesanāks iekļauties šajā interneta apjomā, internets Jums būs pieejams ar ātrumu 256kb/s.
Privātpersonām:

interneta dati, ko būsi izlietojis laikā no plkst. 00:00 līdz plkst. 07:00, netiks uzskaitīti nemaz, bet pārējā diennakts laikā bez raizēm un jebkādiem ierobežojumiem varēsi izmantot veselus 150GB mēnesī! Ja gadījumā kādreiz nesanāks iekļauties šajā interneta apjomā, internets Tev būs pieejams ar ātrumu 256kb/s.

Atjaunošanās datums ir datums, kad interneta lietojums Tev sāk skaitīties no nulles. Šīs datums katram lietotājam ir savs un tiek piešķirts automātiski pakalpojuma līguma noslēgšanas brīdī, kad Tu pirmo reizi iegādājies tarifu plānu “Bite Bezgalīgs internets”. Piemēram, ja līgumā minēts 19.datums, tad katra mēneša 19.datums Tev tiks uzskatīts par atjaunošanās datumu.

Ja gadījumā limitētajā laikā esi iztērējis vairāk, kā 150 GB, Tu vari arī papildus iegādāties ātru internetu nākamajiem 10 GB par 3€ vai 50 GB par 10€. Papildu datus ir iespējams iegādāties caur manabite.lv pašapkalpošanās mājaslapu.

Papildu pasūtītais ātrums būs spēkā līdz mobilo sakaru pakalpojuma līgumā norādītajam atjaunošanās datumam un netiks pārnests uz nākamo periodu. Līdz ar to, ja arī nākamajā periodā iztērēsi Tev piešķirtos 150GB, papildu ātrums Tev būs jāpasūta no jauna. "

F Fabrika 30.01.2017

Ha.. gpl man liekas tie operatori jauniņie bērniņi saņemt darba pat neprot paskaidrot kas tas ir :D es zvanu un prasu ka tas var būt ka man neierobežotam netam ir ierobežojumi neko citu nedzirdu gpl parkapti.. gpl pārkapti.. es noslogoju tīklus un.tt.. vnk prom no to kompaniju.. nu netam šī kompānija galīgi neder.. pa velti izniekoti 22 euro..

Īsti nesaprotu, kāds sakars GPL(gada procentu likme) sakars ar internetu, ja vien nav domāts GLP - godprātīgas lietošanas politika, ar kuru Bite tik ļoti izceļas, lai juridiski piesegtu savu patērētāju apkrāpšanas politiku.