www.sudzibas.lv BITE Nav zonas Rīgā!!

Bite - Nav zonas Rīgā!!

Šī gada sākumā ar sievu pārgājām uz Biti.Ar lielām šaubām, bet pārliecināja, ka zona esot visur.Rīgā jau nu noteikti laba.
Dzīvojam Šampētera rajonā, Rīgā, un nepatīkams bija mūsu pārsteigums, atklājot, ka dzīvoklī nav zonas.Jāiet bija pie loga vai uz balkona, lai būtu zonas.Kad zvanām uz Biti, viņi solās to labot, un sola, ka drīz būs antena, zona būšot.Nekas arī nav uzlabojies, tā kā abi savā mājoklī nevaram normāli zvanīt.Zonas trūkuma dēļ, pārtrūkst arī sarunas-bieži ar klientiem, kolēģiem-kārtojot svarīgas sarunas, darījumus pa telefonu.
Skumji, ka reklāmās tiek izgāzta nauda, solot zonu visā Latvijā, kaut realitātē to nevar nodrošināt pat Rīga!
Ceru, ka Bite beidzot uzlabos savu pārklājumu un neslēps "melnos punktus" no jauniem klientiem!(lieki piebilst, kad slēdzot līgumu solīja, ka zona tur ir!!)

Jānis

J

J Janis 13.05.2011

Ja uzliks kaut kadu meneshmaksu BIFRI lietotaajiem, tad visticamaak, ka liela dalja arii pametiis, es noteikti..

L Linda 16.05.2011

Jā, labi, ka komentētāji tādi "zolīdi" cilvēki te.
Jāni, man bija tā pati problēma, Rīgas centrā.Risināju to aizejot no BITES!Viņi neko tev nepalīdzēs.LMT zona ir visur un šobrīd ir ari labi tarifi!

D De 14.06.2011

Noperciet normalu telefonu un nebus problemu:) Kapec man un maniem draugiem Riga nekad nebija problemu? Es jau nesaku ka problemu vispar nav, braucot no rigas uz dpili 3-4 reizies uz 2-3 minutem pazuda zona, bet komupa visur ir normali. Un maksajot 1 santimu par 1 minuti, jus vel kaut ko raxtat:))) LMT ir 7-9 santimi, ir starpiba?
Un velreiz, ja jums riga nav zonas, tad noperciet normalu telefonu, vai nu ta ari raxtiet - man ir maloceniks par 5 latiem un bite ir krapnieki ka manam super telefonam kaut kada bedre nav zonas.

D De 14.06.2011

Bite 3.5 tarifs - maksa 3.50 latus un runa 350 minutes.
Bite 8.5 tarifs - maksa 8.50 latus un runa 1000 minutes.
LMT Vienādais 4 - maksa 4 latus un runa 100 minutes.
LMT Vienādais 12 - maksa 12 latus un runa 400 minutes.
Un kad jus parsnegsiet limitu LMT ir 4 santimi lmt tikla un 8 sant citos tiklos, bet bite ir 3 santimi!