www.sudzibas.lv BITE Nav stabila savienojuma

Bite - Nav stabila savienojuma

Internets pēdējās 3 dienas ļoti lēns iepriekš viss bija labi (ne perfekti bet bija ok) interneta ātrums bija 5mb/s max. Tagad pat 1 mb/s nav. Telefonam arī viss kārtībā pārbaudīju uz māsas telefona un uz brāļa telefona. Zona lēkā uz augšu uz leju. Tik lēns internets ka pat nevar gmail attaisīt ne sazvanīt nevienu ne ielādēt kaut ko no interneta. Bet iepriekš bija daudz maz okey bet tagad neejiet.

23.03.2023

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 23.03.2023

Labdien!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam mēģināt risināt radušos situāciju. Jauku dienu!

D

M Mir_24 23.03.2023

Telefona namaini sakaru joslu un bus ok! Vismaz zvanities varesi;)

I IdiotuMekletajs 23.03.2023

Ko tu gribēji, tā tak Bite

M Max2020 23.03.2023

Mhm interesanti kaut kā man ar Biti ne 5G ir pat šādi ātrumi ar 5G un 2 gadus vecu telefonu izpiedu pat 835mbs kā redzams bildē tā kā nevajag te teikt kad ar Biti neko nevar izpiest protams ja dzīvo normāla vietā kur ir Bites zona bet tā jau sen visiem ļoti ceru zināms gribi zonu un internetu visur ņem LMT ar T2 būs tas pats tikai laikam jums patīk visiem ar Biti čakarēties un rakstīt neskaitāmas sūdzības par mums visiem jau sen zināmo skaidrs kad ar Biti visur nebūs labs internets bet tā ātrums ir tīri zolīds ar T2 tādu neredzēt bez 5G ko ar Biti var ar 4G iespējams kad LMT ir tuvu ātrumi bet tīkla kvalitāti arī uzreiz labāka cerams kad šim vismaz lielākā daļa piekrīt.

G Gii 23.03.2023

Mājas mobilais internets pēdējās nedēļas arī ir pilnīga miskaste. Lai kaut ko skatītos TV, slēdzam caur telefonu LMT hotspotu, citādi nekas neiet.

F Foxy199 25.03.2023

Esmu bites klients man arī visu laiku zūd internets un zonā esmu neapmierināta
Apsveru iespēju iet prom no bites

K Kristine 26.03.2023

Mums arī tāpat,iepriekš arī nebij perfekts,bet nju tagad pēc itkā 5G ieviešanas darbiem ir vnk katastrofa,tv paskatīties nevar karas visu laiku,pings pāri 1000,mobīlais internets arī nekāds,ātrums gan mājas,gan mobīlā ap 2 tik labākajā gadījums,sliktākajā pat nevar atvēt speedtest.Un zvanīšana uz biti arī neko nemaina,tur tik iesaka restartartēt rūteri,kas jau nezcik reizes izdarīts un nodot sūdzību tehniskajai daļai,redzēs ja nekas nemainīsies,jāmaina operators,tas vairs nav normāli.Un galvenais kaimiņiem arī tāda paša problēma

D DanielsLV 26.03.2023

Ye viņi kaut ko ir sačakarējuši. Cerams ka tehniķi uz torņiem aizbrauks, bet domāju ka nē.

д Денис Денис 27.03.2023

Jūs neesat vienīgais.