www.sudzibas.lv BITE Naudas sūcēju kantoris

Bite - Naudas sūcēju kantoris

Kā lai tiek vaļā no šī sūda kantora? Par to kā pakalpojums netiek izmantots nemaz nevar cerēt uz godprātīgu pārrēķinu. Pat izbeidzot līgumu finālo rēķinu jūs nedabūsiet, nāks vēl visādi pārrēķini un piemaksas. Un nedod dievs nokavējat kādu dienu ar to kapeiku samaksu nākošajā mēnesī vēl viens rēķins būs klāt. Tā kā pēc līguma izbeigšanas vēl pāris mēnešus nāksies ciest šo sūda kantori... Nevienam neiesaku iesaistīties jebkādas attiecības ar šiem blēžiem...

24.09.2020

в Влад Ивлев 25.01.2020
slikts serviss

У телефона перегорел экран, весь пластмасс вокруг оплавился ! Отнес в Бите по гарантии, не приняли, сказав что это не гарантийный случай. Так тогда вопрос,если горят телефоны то кто за это несет ответственность? Модель samsung galaxy a70

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2020

M Max2020 25.09.2020

Kā tad! Kas jums visiem ar to Biti ir? Es ko esmu vienīgais Latvijā kuram no tava "sūda kantora" visi rēķini nāk kādiem tiem ir jābūt un arī pakalpojumu ir ciešamā kvalitāte? Jo esmu normāls Bites klients. Nesaprotu ko visi sūdzaties vai tiešām LMT un Tele2 ir tik ļoti labi. Ne esmu testējis visus un zinu ka LMT ātruma ziņā ir mēsls ka pat Bite ir labāka un ja Tele2 ir ātrāks Internets. Bet tāpat Tele2 un arī LMT var jūs apkrāpt. Tāpat jauku jums turpmāko dienu!

A andrejkolo 25.09.2020

Man arī nekad nav problēmu :) Vienkārši cilvēki mēģina atrast vainīgos citur nevis sevī :) 99 no 100 nelasa pat līgumus kad kaut ko formē, un ja nesamaksā laicīgi rēķinu tad uzreiz sūdzās visiem :D

M Max2020 25.09.2020

Piekrītu tev! 100% ka nelasa un tad sūdzas kad tiesi kompānija vainīga. Tas ir labi kad ir arī vēl tādi cilvēki kuriem ar Biti viss kārtībā. Ja lasītu visi līgumus tad arī varbūt nesūdzetus bet ta noteikti nekad nebūs diemžēl. Visi vienmēr uz vienu konkrētu kompāniju raksta sūdzības. Piemēram par telefonu remontu jāmaksā 180 eiro uzreiz Bite vainīga. Kā tas var būt? Bite neražo telefonus un arī neremontē. Tadat 100% nelasa līgumu kur rakstīts viss. Tas kad Bite pārdod telefonus un visu kautko citu nepadara viņus par vainīgiem. Cerams cilvēki sāks palikt saprātīgāki. Jauku jums turpmāko dienu!

A AiK 27.09.2020

Man ar jau cik gadus viss ir kārtība! Nesaprtotu ko jūs te ņemās! Ejat pie LMT,tas jums būs super kantoris

M Max2020 27.09.2020

Piekrītu tev AiK. Ja grib lai iet. Bet kāpēc jāraksta sūdzība uzreiz? Ja nepatīk Bite ej prom ja nepatīk Tele2 ej prom ja nepatīk LMT ej prom. Ir tak trīs operatori Latvijā kas patīk tur ari ej. Ja man nepatīktu Bite es vienkārši aizietu prom un nerakstītu sudzību. Ir trīs opcijas. Ja tavā vietā kur dzīvo Bites Internets ir lēns tad ej pie Tele2 vai LMT ja viņiem tas ir ātrāks. Katram ir savs viedoklis vienam nepatīk "super kantoris LMT" vienam citāda kompānija Bite un viņam Tele2. Ir izvēles nevajag uzreiz jau rakstīt sūdzību kurš tev šeit palīdzēs. Jauku jums visiem turpmāko dienu un veiksmi ar visiem operatoriem!