www.sudzibas.lv BITE Naudas izkrāpšanas shēma

Bite - Naudas izkrāpšanas shēma

Man uz telefona atnāca īsziņa, ka man ir pagarināts maksas pakalpojums ar nosaukumu gamistream. Pārbaudīju savu bites telefona rēķinu, un tur uzrādās papildus izmaksas katru nedēļu 3,5 eur apmērā. Tā kā šādam pakalpojumam neesmu pieteikusies un pirmo reizi redzu šo nosaukumu, aiz kura neparādās nekāda informācija par pakalpojumu vai uzņēmumu, zvanīju uz bites konsultatīvo tālruni. Tur man ieteica noslēgt savam telefona numuram paaugstinātas maksas pakalpojumus, bet, ka nauda, kuru jau esmu samaksājusi, un, kas jau ir ieskaitīta tekošajā rēķinā tāpat būs jāmaksā.

Griežoties bites apkalpošanas centrā klātienē, lai noskaidrotu, kas tas par pakalpojumu un uzņēmumu, kam es maksāju caur saviem bites rēķiniem, man šādu informāciju atteicās sniegt.

Šodien, pārbaudot savu tekošo rēķinu, secinu, ka šīs papildus izmaksas man jau atkal ir pievienotas pat ar visu to, ka esmu noslēgusi paaugstinātas maksas pakalpojumus.

Uzskatu, ka bite sadarbojas ar krāpniecīgas shēmas veidotājiem.

22.12.2022

Papildināts Elīna 22.12.2022

Uzrakstīju iesniegumu uz Biti. Saņēmu atbildi, ka man tiks atbildēts 15 dienu laikā.
Saprotu, ka tikmēr manam rēķinam paaugstinātas maksas pakalpojuma izmaksas turpinās tikt pieskaitītas.

E

B bonueno33 22.12.2022

Bite,sniedziet atbildi! Kas tā par naudas izkrāpšanu? Cilvēks var vērsties tiesā,cik saprotu un jūsu reputācija nogāžas vēl zemāk nekā tā jau ir ar jūsu sliktajiem interneta pakalpojumiem u.c.

K Kiraaa00 22.12.2022

Man arī nāk tāda sms,bet man ir Tele2

MacBeton 22.12.2022

Nu tad nemaksā tos 3,50!

N Nem 22.12.2022

Lūk par šo vesels raksts: https://rus.lsm.lv/statja/novosti/obschestvo/kto-zakazival-uslugi-povishennoy-stoimosti.a470953/

S Sergejs Lukovskis 23.12.2022

Man arī Bitē bija,bet sazinoties ar tiešo pakalpojuma sniedzēju,pēc diviem mēnešiem,nauda tika atgriezta Bites kontā