www.sudzibas.lv BITE Naudas izkrāpšana par internetu kurš nedarbojas

Bite - Naudas izkrāpšana par internetu kurš nedarbojas

Mans mobilo sakaru operators ir Bite, šajā kompānijā esmu paņēmis mājas internetu. Šis internets nestrādā, vairākus mēnešus eju uz klientu apkalpošanas servisu kur man pateica lai nomainu sim karti, es to izdarīju, nekas nemainījās, tad man pateica lai nomainu rūteri, iegādājos jaunu rūteri, internets nestrādā tāpat. Sazinājos ar biti atkal un tagad man pateica ka man jāpērk papildus antena. Esmu neizpratnē kas man vēl ir jānopērk lai viņu internets strādātu. Nevaru arī atslēgt šo mājas internetu jo nopirku pie viņiem viedīrieci uz nomaksu, kamēr neesmu izmaksājis šo ierīci nevaru atslēgt internetu. Jautājums vai tā nav sava veida šantāža? Vai viņi tā vispār var darīt. Vēljovairāk rēķina summas mistiski mainās, zvanot klientu servisam īsti nevienu reizi neko nepaskaidro, pasaka ka Cena ir tāda un tāda, bet ieejot savā rēķinā redzu ka Cena par pakalpojumu ir bez atlaides... Reāli sanāk ka viņi melo. Vai tiešām vienīgais veids kā šo krāpnieku kantori var nolikt pie vietas caur tiesu?

03.10.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 04.10.2022

Labdien!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam mēģināt risināt radušos situāciju. Jauku dienu!

M Max2020 05.10.2022

Te pievienoju savus vidējos interneta ātrumus ar Bites 4G Liepājā. Man būtu tad jautājums kurā Latvijas vietā ir šādas problēmas? Interesanti uzzināt jo tādas vietas diemžēl iespējams vēl Bitei ir.

L Lībro 13.10.2022

Jēkabpilī Bitei mājas internetu, lūdzu, neslēdzat NEVIENS ! Nezinu, kā mums tikt no vińa vałā arī, jau tajā pašā nedēłā devāmies uz salonu , ar súdzību, un ar vēlmi šo visu pasākumu pārtraukt - mums atbildēja “izskatīs” un jau mēnesi nekādas atbildes. Reāli murgs.