www.sudzibas.lv BITE Naudas izkrāpšana

Bite - Naudas izkrāpšana

Vēlējos pateikt, ka SIA "Bite" serviss kompānija. Ir viena liela neliešu bars.Esmu maksājusi godīgi visus maksājumus katru mēnesi. Līdz vienam brīdim, ka man paziņo mans rēķins netika saņemts. Mistiskā veidā parāds ir 48.72 EUR. Bet tai pašā laikā no internetbankas visi maksājumi ir kārtībā.Man piespiedu veidā nācās samaksāt rēķinus kurus Bite nav saņēmuši... Citādi man atslēgtu izejošos zvanus.Tātad, sanāk: Man tika piedraudēts, un esmu samaksājusi 92.12 EUR.Noteikti vērsīšos uz valsts inspekciju, un policiju.Jo tā nevar. Draudēt un vel pie tam esmu grūtniece.

C

donna b 16.10.2015

Ta starp citu jautajums...KA Bite var zinat ka Tu esi grutniece? Grutnieciba nav slimiba, bet dazam tiesam tada sajuta, ka smadzenes pilnigi atrofejas saja periodaa...

S sūdzība28 17.10.2015

Kāds sakars tam, ka esi grūtniece? Vai grūtniece nozīmē to, ka uzreiz paliek nepieskaitāmas pie normālajiem cilvēkiem?