www.sudzibas.lv BITE Mobilie telefoni no Bite

Bite - Mobilie telefoni no Bite

Gribētu padalīties ar pieredzi, ņemot mazcenas mobilo no Bite.Savlaik pirms 2 gadiem paņēmu telefonu, noslēdzot līgumu uz 24 mēnešiem, kā jau visiem mobilo operatoriem, maksājot noteiktu summu mēnesī, lieki piebilst, ka pēc diviem mēnešiem saudzīgas telefona lietošanas, telefons izslēdzās un nebij nekādi vairs dabūnams pie dzīvības.Nekāda pārkaršana, nepareiza telefona lietošana nebij.Aiznesot uz veikalu, kur iegādājos šo mobilo telefons tika nosūtīts labošanā uz Lietuvu /brīdinu, ka daudzas sadzīves preces tiek sūtītas labot uz šo krāpnieku zemi/, protams sapriecājos, ka jau pēc mēneša un 1 nedēļas gaidīšanas dabūju atpakaļ...tādu pašu neizlabotu, telefons ieslēdzot nerādīja neko, pareizāk sakot izskatījās, ka telefons ir butaforija.Kārtīgi pārminot pāris spēcīgu vārdu mani nosūtīja labot telefonu uz mūsu pašu darbnīcu pie Baroncentra, kur arī solīja pēc mēneša man atdot izlabotu.Teicu, ka neesu mierā, dabūju mobilo jau pēc(!!!) 3 dienām...Pēc šī pārtraucu līgumattiecības ar šo krāpnieku kompāniju!!!NEIESAKU SASIETIES AR BITI, tiešām kā reklāmā citāda kompānija, citāda, kā visas citas jēdzīgās kā kaut vai LMT:))kur tādi čē pē nav gadījušies, tiesa dārgi, bet sakarīgi un sakari arī nepieviļ!

A aicis 05.09.2011

Kārtējā sieviete kas jauc visu vienā putrā-mobilo sakaru operatorus ar telefonu ražotājiem un garantijas servisa nodrošinātājiem.Ja tiešām ir tā kā uzrakstīji, tad taču tev jāsūdzās par telefona ražotāju, kurš ir uzražojis nekvalitatīvu ierīci, vai ne tā?

H horta 05.09.2011

piesaki karu lietuvai, pirmais solis-apvainojums kaimiņzemei jau noticis:) tiešām stulba sūdzība..
tas ka akcijas telefoni velk tikai paredzētos 2 gadus, nav nekas jauns, un ne jau tas tā ir tikai bitei, un visspār..parasti visa tehnika mēdz salūzt neēļu pēc garantijas beigām, ja vispār ir lūzēja:)

M Mreks 05.09.2011

par telefonu jāsūdzas ražotājam, nevis mobilo sakaru operātoram.
nedz BITE, nedz LMT, nedz arī TELE2 neražo mobilos telefonus.

S Sauliite 05.09.2011

A kā visa Lietuva Tevi piekrāpa? Nu nevar būt, ka tik ļoti apvainojies uz viņiem tikai tāpēc, ka viņi Tavu mistisko Bites ražojuma telefonu nesataisīja? Varbūt tomēr vispirms uzzini vainīgos un tad nāc sūdzēties?

L Lauris 05.09.2011

Lieki piebilst, ka ar jaunam akcijam LMT jau sen nav no tiem dargaiem, tagad pargaju no tele2 pie viniem pie tele2 man bija reikini ap 30 ls, pie LMT 10 ls menesi sanak

K krkr 06.09.2011

Nu nez, man ar telefons atstiepās pēc kādu četru mēnešu lietošanas, aiznesu pēc kāda laika uz Biti, kur paņēma uz garantijas remontu, pretī iedodot lietošanai citu trubu uz to laiku. Viss ok, sataisīja godam :)

L looneylv 16.01.2012

Bitē paņēmu HTC Sensation, pēc 3men kkas notika ar galveno kameru (bija tākā miruši pikseļi kad bildeja) aiznesu uz biti atdevu, pretī saņēmu maiņas telefonu(HTC Desire), pēc 3ned zvans no bites ka telefons gatavs un var saņemt, aizeju un tur smukā remonta kastītē(angliski bij rakstīts rakstīts 'Your HTC is serviced and it is like new' ) saņēmu atpakaļ perfekti sataisītu telefonu pat plēvīte kas uz ekrāna man bij uzklāta bij palikusi, šķiet ka kamera pat tagad labākā kvalitātē!

PALDIES BITEI! SUPER SERVISS! :)

p.s. Nevajag ņemt telefonus kuri maksā tur 1ls(veikalā pilna maksa teiksim 20ls) un pēctam sūdzeties ka bitei sūdīgi telefoni! Šajā telefonu kategorijā jau RAŽOTNĒ taisa tā kā labi ja pus gadu izvilksi ar viņu un ņem nākamo tādu pašu ;) Ta teikt vienreizejie telefoni!