www.sudzibas.lv BITE Maldināšana

Bite - Maldināšana

Vērsos bites salonā ar vēlmi iegādāties telefonu. Norādīju visas specifikācijas, kuras man ir svarīgas, tai skaitā foto. Konsultante man piedāvāja vairākus modeļus, jautāju, kāda ir atšķirība, viņa teica – "pa lielam nekādas, tikai atmiņa". Jautāju par foto kvalitāte, viņa atbildēja "visi tādi, kā jūsu vecais telefons". Attiecīgi iegādājos konsultantes ieteikto, kas pēc viņas vārdiem atbilda manām prasībām (ne jau pašu lētāko - maksāja nepilnus 200€) . Uz vietas pārbaudīju tikai to, ka darbojas aplikācijas, kas mani interesē. Tās pašas dienas vakarā konstatēju, ka telefons neatbilst manām prasībām. Pēc dienas devos atpakaļ, bet par mani tikai pasmējās, teica – nopirki, tavas problēmas. Tika sazvanīts arī bites centrs, taču saņēmām atbildi, ka bite nekādu atbildību neuzņemas. Bija vienmēr licies, ka šī ir godīga kompānija. Esam tās klienti vairāk kā 10 gadus, bet kompānijai acīmredzot ir vienalga.
Katrā ziņā neiesaku bites salonu Plazā. Tur strādā krāpnieki.

30.01.2023

Velvetpopstar 30.01.2023

Izskatās, ka pārdevēja nepārzina savu preci ko tirgo visdrīzāk.

Dusmīgais Ainārs 30.01.2023

Gribētu zināt kādam parādībām neatbilst . Principā pa 200 eur grūti ko labāku atrast specifikāciju ziņā .

M Mixx 31.01.2023

Bitei ir slikts internets

Andris Sa 31.01.2023

redmi 10 labs telefons, viens no labakajiem sava 200+- eur klase.

S Spuris 31.01.2023

Mūsdienās pirms ko pirkt,ieskaitot arī mobilās iekārtas,tad internetā ir pietiekoši daudz informācija par attiecīgu modeli,ieskaitot tehniskos parametrus.Tāpat arī ir pietiekoši daudz video ar apskatiem.Par 200 eur nu nebūs ļoti augstā klasē mobilais.

Good Intentions 31.01.2023

Nezinu, ko labu var par 200 euro nopirkt, ja nu vienīgi lietotu. Uzticēties konsultantiem/pārdevējiem nav galīgi laba doma un tik tiešām labāk pārbaudīt un salīdzināt specifikācijas internetā. Pirms es pērku kaut ko noteikti pārbaudu un salīdzinu specifikācijas, kā arī noskatos entos youtube video. Kas neatbilda?

Good Intentions 31.01.2023

S Spuris 31.01.2023

Tur jau tā lieta ir,ja cilvēks vēlas pirkt iekārtas un ja jau priekš sava maciņa ap 200 eur ir liela summa ,tad notiekti vajag palūkoties specifiku un ko iesaka specialisti tai pašā jutubē. Savu iegadājos ap 500 eur un pirms tam kārtīgi izpētīju visus plusus un mīnusus,jo pirms tam arī netiku lietojis šīs kompanijas produktus,kuru grasījos pirkt. Rezultata esmu ļoti apmierināts un zinu ka samaksātā summa ir iekārtas to vērta. Xiaomi 11T ar lieliskiem attēliem un video,kā aŗī vairakām citam fiškām kuras lietoju ikdienā.

Good Intentions 02.02.2023

Es vairāk, kā mēnesi mocos ar televizora meklējumiem tur tik tiešām grūti un pagaidām esmu apstājies pie ''Philips 55OLED707".

Man ir tieši šis pats modelis, un ziniet? Man patīk un viss apmierina, kvalitāte bildēm ir laba, protams viss var būt labāks utt. Bet visas iespējas jums bija pajautāt, lai ieslēdz telefonu, pārbaudīt pašai kameru un visu, kas jums interesē... šoreiz nesaskatu problēmu darbiniekā, jo viņu interesēs vienmēr būs pārdot jebkuru preci, sastāstot klientiem visādus zili zaļus brīnumus