www.sudzibas.lv BITE mājpārdošana

Bite - mājpārdošana

Aizvadītajā nedēļas nogalē apciemoju vecomammu Jelgavā un nācās uzklausīt stāstu, kas mani patiesi sadusmoja - pie vecāsmammas esot bijis atnācis puisis no Bites, gribējis izstāsīt par piedāvājumiem - ērti iekārtojies uz vecāsmammas dīvāna un tad tikai sācies - sastāstījis visādus brīnumus par vecāsmammas tagadējo operatoru (apskatījos internetā - pilnīgas muļķības) un nevēlējies iet prom, kamēr vecāmamma neesot noslēgusi līgumu. Labi, ka viņa man tāds brašs cilvēks - kad puisis negribējis iet prom, solījusi saukt policiju. CIlvēks aizgājis, bet tagad vecāmamma Biti uzskata par reketieru bandu. Tā ka - brīdiniet savus vecāka gada gājuma radus - lai nelaiž iekšā mājpārdevējus - neies pēc tam prom.

L

Komentāri (8)

E eliotta 26.03.2013

Man nedaudz cits stāsts, tikai nevis par Biti, bet LMT un vecu cilvēku muļķošanu. Un šoreiz nevis nāca uz mājām, bet zvanīja. Stāstīja, ka, ja mana ome tulīt pat neņemšot viedtālruni ar līgumu uz 3 gadiem, tad viņai vispār vairs nebūšot iespējas zvanīt un sūtīt sms, jo atslēgs telefonu, jo viņai beidzoties līgums. Jā, līgums beidzas, bet tas jau nenozīmē, ka arī pakalpojumu pieejamība vairs nepastāv. Katrā ziņā ome visai satraukta zvanīja man un visu izstāstīja. Es uzreiz telefonu rokās un pilnīgās dusmās vāroties zvanīju uz LMT, jo kā vispār var piekopt šitādu prasi. Redz, ka otrā galā vecs cilvēks, un tad nu tik smērēs visu iekšā, lai tie muļķa penšuki tik maksā! Otrā galā, kā jau LMT, sazvanīt viņus grūti, bet stāstīja, ka neko tādu viņi nav varēšu stāstīt. Katrā ziņā, loģiski, neatzinās. Omei ieteicu pāriet uz biti, jo arī saucamais "piezvani man" nemaz tik izdevīgs nebija un tad nu LMT zvanīja un dievojās, ka samazināšot izmaksas, lai tikai paliekot. Paldies Dievam viss ir ok ar Biti vēl!

Y YoYo 26.03.2013

To eliotta:
Nedzen zosis!
Kā tava vecmamma var zināt, ka zvanīja tiešām no LMT???
Varbut viņa pārklausījās, varbūt zvanītājs kaut ko samuldēja!
Katrā ziņā, piemēram man neviens NEKAD nav zvanījis ar kaut kādiem mistiskiem piedāvājumiem ne no LMT ne Tele2. Vienīgie kas šitā mēģina ir tikai BITE.
Un pilnīgi loģiski, ka Tev neviens neko nepaskaidros LMT uzziņu centrā, ja Tu piezvani uz LMT uzziņu tīklu. Operators tak nav viens, un nevar zināt, ko runā citi darbinieki, bet cik zinu LMT nepiekopj šādu zvanīšanās taktiku!
Pirms sāc uzbrukt LMT varbūt noskaidro, kam pieder nummurs no kura zvanīts Omei, protams, ja tas nummurs vispār uzrādās!

Z zaanu 26.03.2013

LMT ir sūds! Arī aizgāju projām no viņiem, krāpnieki!

E eliotta 26.03.2013

Numurs pieder LMT! es taču zinu kas zvanīja. stādījās pat priekšā kā no LMT. kā tad gan vienkārši svešs cilvēks varētu zināt, ka tieši tajā un tajā datumā beidzās līgums ar LMT? Tu varētu to no pirksta izzīst? Loģiski, ka tie bija paši LMT, jo visu info ko viņi stāstīja viņi lasīja ā no grāmatas. svešs cilvēks tādas lietas nezin. Un DARA tā arī LMT. Beidz te muldēt. Man ir zvanījuši vairākas reizes, arī manam vīram, mammai, tētim, visiem. Piedāvā tādu internetu paņemt un piedāvā pāriet uz tādu pieslēgumu. Un tas notiek ne tikai tad, kamē neesi klients, bet tieši tikmēr kamēr esi. Lūk. esmu LMT klients 13 gadus un zinu ko runāju. šo gadu laikā esmu saņēmusi daudz šādu zvanu, takā nabaga LMT par veltu neuzbrūku.

Y YoYo 26.03.2013

To eliotta:
Nu un, es esmu 18gadus LMT klients!
Man arī ir liela ģimene. Manam brālim piedevām ir Tele2 - nu neviens (izņemot Biti) neplijās virsū!
Manai ģimenei LMT arī liek svētu mieru, ja tu maksā un neviens neuzbāžas!
Vienīgā reize, kad sanāca ar viņiem kasīties bija brīdī, kad sāka nepatikt, ka rēķini pārāk lieli!
Devos pie sava menedžera, optimizēju pieslēgumus un rēķini saruka pamēram uz pusi.
Tagad vispār esmu pārslēdzies uz brīvību un nekādu bēdu! Vienīgā neērtība, ka padārgi starptautiskie zvani, kas neiet bezmaksas tarifā, citu bēdu nav!
Un kas tas vispār par līgumu, kas var beigties???
Telekomunikācijas pieslēdz un lieto bez ierobežojumiem!
Ja pats izdomā mainīt operātoru vai ko citu, tad līgums tiek izbeigts visādi citādi tam nav ierobežojumu, ja protams nav speciāli atrunāts kā savādāk.

E eliotta 27.03.2013

Līgums, kuru noslēdz tajā brīdī, kad tu ņem telefonu, datoru vai televizoru. Tad tev 24 vai 36 mēnešus ir saistību līgums, kuru, protams, tu vari lauzt un samaksāt līgumsodu.
Šajā gadījumā šis līgums beidzās, viss bija nomaksāts, un loģiski, ka LMT ir ieinteresēti, lai kaut ko ņem vēl un atkal uzreiz automātiski ir šīs saistības, jo ja ir šis saistību līgums, tad viņiem vismaz ir drošības sajūta, ka nepāriesi pie citiem operatoriem. Loģiski izskaidroju?

P Pipars 27.03.2013

YOYO, zvana, zvana LMT un stāsta par piedāvājumiem it kā izdevīgajiem, lai tik pāriet pie viņiem. Man ir tele2. Un zvana ar biežumu 1 reizi divos mēnešos. Pateicu, lai nezvana, ka, ja gribēšu pāriet, zinu, kur atrodas LMT, un aiziešu pats. Zvana tik un tā. Tagad vienkārši metu nost klausuli. Nezinu, kāpēc tavējie nav ar šo saskārušies, bet, nu, man gan jau ir izbesījis. Uzskatu, ka šito telemārketingu vispār ar likumu vajadzētu aizliegt. Nervus ēd. Ņemiet gan vērā, ka ne jau tikai LMT šo piekopj, viņi visi zvanās, arī tele2 un arī bite. Par Viasat nemaz nerunāsim..

Ausainītis 27.03.2013

Man ir ļoti labas zāles priekš Viasata, nu jau gadus 4 kā netraucē.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes