www.sudzibas.lv BITE Mājas internets

Bite - Mājas internets

Pirms Jaunā gada nolēmu, ka dzīvē vajag kaut ko pamainīt. Pamainīt nolēmu mājas interneta operatoru. Bija LMT ar kuru beidzās līgums, domāju paņemšu BITI. Protams paņēmu uz testa 14 dienām. Tests bija izdevies, interneta stabilitātes kvalitāte bija labāka par LMT un arī cena ir mazāka. Pēc 14 dienām rūteri atpakaļ neaiznesu un līgums tika automātiski noslēgts. Pēc sešām dienām no BITES pienāk īsziņa, ka es 2,5 nedēļu laikā esmu tikpat kā iztērējis bezgalīgo interneta pieslēguma apjomu un tagad, ja gribu, lai internets ir atbilstošā kvalitātē, jāmaksā klāt. Zvanu uz BITI, lai tiktu skaidrībā. Tur atbilde ir šāda: izrādās,ka "bezgalībai" arī ir robeža un tā robeža ir 150GB. Atzīstu, ka līgumu saņemot, to sīki neizlasīju, bet es nekad nevarēju iedomāties, ka bezgalībai ir robežas. Pirms tam ar LMT tādu problēmu nebija. Uz manu jautājumu, kur es varēju 2,5 nedēļās iztērēt 120GB, saņēmu atbildi, ka ja mājās tiek skatīti raidījumi televīzijā noYOUTUBES, kur ir laba kvalitāte, tad šo apjomu sasniedzot ļoti ātri. Tā kā man ir FULL HD televizors un šo to no interneta tajā esmu paskatījies, tad esmu pārtērējis apjomu.
Protams pats esmu vainīgs, ka ļoti smalki neizlasīju līgumu, bet tomēr konsultantam vajadzētu informēt klientus par šādām niansēm,ka bezgalība tomēr nav bezgalība. Tagad domāju, ka lauzīšu ar BITI līgumu, kas man izmaksās apmēram 100EUR. Tieši tik cik maksā man vairs nevajadzīgais rūteris

E

I Ieleja 17.01.2017

Tāpēc arī neizmantoju viņu internetu, jo neuzticos tieši saistībā internetam. Bet par zvaniem esmu neitrāla.

B b234 17.01.2017

Šis ir pamats vērsties ar iesniegumu PTAC.
Tāpat arī tas, ka neirobežotam ir "limiti" ir pamats atteikumam no līguma. Tā ir ķēpa, bet tas ir izdarāms. Neirobežots nevar būt ierobežots uz nieka 150GB (kas ir 20 filmas mēnesī).
Šiet kāds to ļoti labi izskaidroja - ja "bezlimita internets" ir patiesībā limita internets, tad viņi pārkāpj paši savu līgumu. Un ja viņi pārkāpj līgumu, Jums ir iespēja attiekties no tā , bez soda sankcijām (LV likumdošanas ietvaros).

Par tarifu plānu Bites Bezgalīgs internets

Bites internets nav paredzēts specializēto pakalpojumu saņemšanai, piemēram, interneta planus aizliegts izmantot, lai skatītos Interneta Protokola televīziju (IPTV), augstās izšķirtspējas videokonferences.
Biznesam:

interneta dati, ko būsiet izlietojuši laikā no plkst. 07:00 līdz plkst. 19:00 dienās no pirmdienas līdz piektdienai, netiks uzskaitīti nemaz, bet pārējā laikā bez raizēm un jebkādiem ierobežojumiem varēsiet izmantot veselus 150GB mēnesī! Ja pārējā laikā nesanāks iekļauties šajā interneta apjomā, internets Jums būs pieejams ar ātrumu 256kb/s.
Privātpersonām:

interneta dati, ko būsi izlietojis laikā no plkst. 00:00 līdz plkst. 07:00, netiks uzskaitīti nemaz, bet pārējā diennakts laikā bez raizēm un jebkādiem ierobežojumiem varēsi izmantot veselus 150GB mēnesī! Ja gadījumā kādreiz nesanāks iekļauties šajā interneta apjomā, internets Tev būs pieejams ar ātrumu 256kb/s.

Atjaunošanās datums ir datums, kad interneta lietojums Tev sāk skaitīties no nulles. Šīs datums katram lietotājam ir savs un tiek piešķirts automātiski pakalpojuma līguma noslēgšanas brīdī, kad Tu pirmo reizi iegādājies tarifu plānu “Bite Bezgalīgs internets”. Piemēram, ja līgumā minēts 19.datums, tad katra mēneša 19.datums Tev tiks uzskatīts par atjaunošanās datumu.

Ja gadījumā limitētajā laikā esi iztērējis vairāk, kā 150 GB, Tu vari arī papildus iegādāties ātru internetu nākamajiem 10 GB par 3€ vai 50 GB par 10€. Papildu datus ir iespējams iegādāties caur manabite.lv pašapkalpošanās mājaslapu.

Papildu pasūtītais ātrums būs spēkā līdz mobilo sakaru pakalpojuma līgumā norādītajam atjaunošanās datumam un netiks pārnests uz nākamo periodu. Līdz ar to, ja arī nākamajā periodā iztērēsi Tev piešķirtos 150GB, papildu ātrums Tev būs jāpasūta no jauna.

Latviešu tautas 17.01.2017

edzis555'у не грозит травма головы: у этого персонажа констатировано отсутствие головного мозга, предположительно думает серым веществом, расположенным в нижней части тела. Похоже что спермой... Ну кто же в нормальном состоянии пользуется IPTV, да ещё в режиме HD Full используя услуги МОБИЛЬНОГО оператора.? Да ещё не прочитав условия: там же на двух языках об этом сказано. Для IPTV есть операторы проводного интернета типа Балтком! Нет возможности к таким подключиться - смотри своё унылое болото LTV1, LTV7, RE:TV!

E edzis555 18.01.2017

Jums,cienītais Vladlat, tā lejas pelēkā viela pašam laikam atrodas TIKAI galvā. Par smadzenēm to ir grūti nosaukt, jo cilvēciska uzvedības un runas kultūra Jums ir sveša lieta. Par lejas galu neņemos spriest.

Latviešu tautas 18.01.2017

Судя по твоему ответу и содержанию жалобы, у тебя в голове точно не сперма, а дерьмо!

B Bugsy 23.01.2017

Man tāda pati pieredze! Tikai es aiznesu rūteri, un rūtera vietā saņēmu planšeti. Planšete bremzē, sēžu bez interneta. Arī plānoju lauzt līgumu. Man tas izmaksās 200 eur.

V Vladislavs 20.02.2017

У меня таже проблема, в принципе качаю не так много, всё самое тяжелое скачивается через латтелеком. Иногда сераильчик, ютюб, обновление винды может внезапно большое прийти, как и в стиме или баттле.нет, музыку послушать и т.д. ничего криминально, в месяц ухадило обычно до 100гб.. но какое маё удивление было когда я пару месяцев истратил 110-120гб, мне позвонили и сказали, что вы слишком много используете "безлимитного" и-нета.. и собственно или валите или вот вам договор на год с ограничением в 100гб, и собственно если вы валите не забудьте и за роутер заплатить около 100евро... пришлось согласиться на 100гб, теперь еще и и-нет с каждым месяцем все хуже и хуже.. вообщем жду свай апрель как праздник-юбилей.. лучше переплачу другому оператору..

Latviešu tautas 20.02.2017

Ни с Балткомом, ни с ЛМТ таких проблем нет...

Latviešu tautas 20.02.2017

Кстати, безлимитки у меня на компе (Балтком) и на смартфоне (ЛМТ). Первый не контролировал, на втором больше 12 МБ в месяц не качал...