www.sudzibas.lv BITE Mājas Internets

Bite - Mājas Internets

Labdien.
Esmu bite klients jau vairākus gadus un pēdējā laikā internets bij vienkārši nelietojams. Sazinājos ar biti un saņēmu atbildi ka tas ir torņā pārslodzes dēļ. Nolēmu vēl gaidīt varbūt kautko darīs lietas labā. Nu tad nu nekas nemainijās palika tikai sliktāk nolēmu atteikties no mājas interneta. Pārgāju pie cita operatora un pagaidām esmu tiešām ļoti priecīgs nevar salīdzināt ar biti. Šodien vēl saņēmu zvanu takā nākoš mēnes man beidzās telefona pieslēgumam atlaide, tad nu tagad man var iedot atlaidi, bet man jāpatur tas nelietojamais internets kuru piedāvā pārlikt no bezlimita uz 25gb. Teica ka sanāks kopā lētāk maksāt, bet es jau pat klausīties negribu neko par to internetu gribu lai viņu vienkārši noslēdz.

20.07.2021

I Inita Everte 20.07.2021

Vairs tiešām Bite nav laba, biju ilgus gadus kliente, arī aizgāju prom. Pacēla maksu, bet zonas telefonam, ne internets labs nebija. Protams kad pārgāju, tad piedāvāja pa lēto, bet atteicos.