www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite Maiky pulkstenis bērnam - Slikts serviss

2017.gada rudenī tika nopirkts uz nomaksu (12 mēn.) Maiky rokas pulkstens bērna drošībai. Pulkstenis pats bez aiztikšanas sāk vairākkārtīgi zvanīties uz pirmo nr. Noņemot no rokas tas sāk izsslēgties un ieslēgties ar signālu, kas savukārt bērnam rada problēmas skolā stundu laikā. Sazinoties telefoniski ar Biti - operators iesaka vest uz remonta apskati. Kad reāli pulkstenis ir azvests uz filiāli viņu nepieņem. Safotografē un atdod atpakaļ. Vēlāk tiek piezvanīts un paziņots ka remontā nepieņems, jo nesaskata bojājumu.
Jautājums - vai mūsdienās ir notikuši brīnumi un remonta apskati/diagnostiku var veikt aplūkojot tikai fotogrāfijas nevis pašu ierīci?

Dainis 05.12.2017

Bail iedomāties, kas tur izaugs, ja pat nespējat bērnam uzticēties, kāmēr viņš skolu apmeklē. Un šādas ierīces nav īpaši uzticamas, vislielākā problēma ir baterijas darbības laiks, kuru lai pagarinātu ražotājs apgriež ierīces iespējas.

Saviem bērniem es uzticos!
Izvēlējāmies pulksteni nevis telefonu, jo bērniem skolas atrodas 10 km no mājām cauri mežiem (ziemā pa tumsu). Transports ir tikai viens - skolas autobuss, ja tas kādu iemeslu dēļ tiktu nokavēts bērns var sazināties ar vecākiem. Ir daudzi iemesli kāpēc bērnam var rasties vajadzība sazināties ar vecākiem! Un, ja viņam tāda ir tad to var izdarīt ar pulksteņa palīdzību, kurš ir uz rokas nevis kaut kur, varbūt vēl ir somā.
Priekś telefoniem viņi ir vēl par mazu. Neuzskatu, ka 1. un 2.klasē vajadzētu staigāt ar "laizāmiem" telefoniem, kuri ātri plīst pie triecieniem un nevar starpbrīžos atstāt klasē, jo kādam tas var "iepatikties". Bērni ir bērni - kustīgi un dzīvīgi dauzoties, netīšām tie "laizekļi" plaisā. Par podziņu telefonu var aizmirst, ka bērni tādu ņems.
Vai bērnam vajag skolā domāt par to kur turēt telefonu utt. Traucēklis vien būs. Paaugsies tad arī tiks pie tā. Un arī viņi paši labāk izvēlējās pulkteni nevis telefonu - viņiempašiem tā likās ērtāk.
Mūsu gadījumā tas ir bērnam drošībai nevis izsekošanai!
Laikam jau Jums patīk ziņas par kārtējo pazudušo bērnu!
Mums svarīgi, lai viņš jūtas labi!
Jauku Jums dienu! ☺

J Jonsons Babys 05.12.2017

Pa 50 Eur salabošu

A Azik99 06.12.2017

Ir daudz noderīgu lietu un gadžetu, bet man gan liekas, ka šī ierīce ir konkrēts m ēsls. Nevienam nekāda labuma (izņemot Bitei nopelnīta nauda), tikai problēmas.

Tā tas tiešām arī ir!