www.sudzibas.lv BITE Ļoti neprofesionāli un maldinoši

Bite - Ļoti neprofesionāli un maldinoši

Pirms aptuveni gada bite man piedāvāja konkrētu tarifu par konkrētu cenu un solīja, ka tas būs uz 2 gadiem. Tad, šī gada martā pēkšņi pacēlās rēķina summa. Zvanīju un jautāju, kāpēc tā. Teica, ka tarifi ceļas un viss. Jautāju, vai ejot prom viņi man piemēros kādu līgumsodu? Atbildē saņēmu: "nē".
Tad sākot ar šī gada aprīli, mainīju operatoru. Saņēmu pēdējo rēķinu no bites, kas bija 10 reizes lielāks, nekā tam vajadzēja būt. Kad zvanīju un jautāju, kāpēc tā, man atbildēja, ka tas dēļ līguma laušanas. Ļoti neprofesionāla iestāde palikusi pēdējo gadu laikā.

06.04.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 07.04.2022

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam risināt radušos situāciju. Jauku dienu!

I

J Jureta 06.04.2022

Krāpšana. Jasudzas PTAC.

I IvG 06.04.2022

Ja viņi neko nemainīs, tad līdz turienai arī noteikti iešu.

I IvG 08.04.2022

Arī nesaprotu jēgu no viņu automātiskajiem."Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [slēpt]@bite.lv, lai varam risināt radušos situāciju". Tur tev vienkārši atbild: "Tā ir un viss".
Nevajag te tēlot, ka palīdzat kaut ko risināt.

B BadOzy 27.04.2022

Lidzigi bija uzcela cenas, kad aizgaju prom uzlika Ligumsodu, Nekad savu mūžu es ar Biti netaisos sapīties,