www.sudzibas.lv BITE Ļoti ļoti lēns internets

Bite - Ļoti ļoti lēns internets

Mobilo datu ātrums 2 mbps. Tad ka bite zvana un piedāvā sū*a go3 ko nevajag, kolīdz saku pa interneta ātrumu tie atbild mainīgs pārklājums neko nevaram darīt. Youtube vai twitch knapi var paskatīties uz zemāko kvalitāti. Kur vēl runāt par spēļu spēlēšanu. Zvanot pa telefonu un runājot raustās saruna. Būtu laiks investēties un uzlaboties, nevis slaukt naudu no klientiem.

09.09.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 12.09.2022

Labrīt, Ītan!
Žēl par Jūsu pieredzi, bet vēlamies atgādināt, ka nepārtraukti attīstam savu tīklu, gan uzstādot jaunas bāzes stacijas, gan palielinot šūnu skaitu. Kā arī, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam mēģināt risināt radušos situāciju. Jauku dienu!

ī

K Kārlis 6 23.03.2022
Krāpšana.

Slikts serviss, nevienojoties ar klientu tiek paceltas ikmēneša abonēšanas izmaksas par 30 %

S Sudzibas.lv Admin 23.09.2022

M Max2020 09.09.2022

Nu nezinu šodien Liepājā redz lūk šādi interneta ātrumi man bija ar Bites 4G+. Nezinu bet kautkā pilsētā nekad nav rakstījušās sarunas takā nezinu par ko jūs runājāt. Kurā vietā jums ir šādas problēmas ar interneta ātrumu? Ja ārpus pilsētas tad nav brīnums un nav ko arī brīnīties par to ka Bitei tā ir viņiem vēl ir daudz ko darīt.

ī Ītans 10.09.2022

Lokācija, jaunmārupe

M Max2020 10.09.2022

Aha skaidrs. Jup par šo vietu sūdzas visu operatoru klienti pat LMT kad interneta ātrums ir ļoti slikts. Nākamreiz kad veiksiet testus izmantojiet DEAC serveri tas dod viss labākos interneta ātrumus. Tad jautājums ar kādu telefonu jums ir šāds ātrums tas ticiet vai nē var kautko ietekmēt interneta ātruma ziņā bet arī ja ir viena bāzes stacija tāpat kā Tele2, Bitei Jaunmārupe nav brīnums kad ļoti liela noslodze.