www.sudzibas.lv BITE Ļoti lēns internets, viltīga politika

Bite - Ļoti lēns internets, viltīga politika

Visu savu mūžu, kopš skolas laikiem biju lmt klients. Līdz pirmajam bites slazdam - piedāvājumi ar ierīcēm ir kārdinoši, tomēr tajos vienmēr slēpjas kāds zemūdens akmens. Manā gadījumā tas bija tāds, ka nevaru aiziet projām bez līgumsoda. (laikam jau paši saprot ko dara) . 3gadus gaidīju kad vienreiz varēšu aiziet atpakaļ pie lmt. Prieks bija īss, jo dzīves biedrene ļoti ļoti gribēja 2gab ierīces par 1cenu, uz ko, pēc ilgām diskusijām tomēr piekritu. Un atkal tas pats - aiziet prom nevar, bet līgumsods nesamērīgs. Bet ne jau par to cemme. Visu laiku internets ir ļoti ļoti lēns, pat filmu nevar paskatīties. Ļoti netālajā vecāku mājā ir lmt, tad nu beidzot šodien salīdzināju ātrumus, jo internets vispār nebija lietojams. Pievienoju bildi, kas izsaka visu. Cena pie lmt ir tāda pati zelta klientam, parastajam gan jau lielāka par bites, toties ātrums lmt ir 25 reizes labāks.

07.10.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 09.10.2023

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!

R

Komentāri (5)

J Jureta 08.10.2023

Bites internets ir švaks. Piem., netālu no Valmieras, kad nebūt nav nomalē, internets vai nu knapi velk vai apstājas uz ilgu laiku. Kad par to zvanīju Bitei, darbiniece apgalvoja, ka viņai gan Valmieras pusē internets esot ļoti labs. Smieklīgi, kādu demagoģiju stāsta😅

S Spuris 09.10.2023

Esi no tiem ,kuri nesaprot ,ka mobilie ir ar dažādām antenām,kā arī ir jāskatās uzstādījumos arī pašā mobilajā.

A anse22 08.10.2023

A tagad lai jusu dzivesbiedrene iesledz Matematiku un paskaita cik menesi jus maksajiet par tam iericem+ pieslegumi+ pakalpojumi + bezjedzigs GO3 un citi brinumi un cik par 2 gadiem jus samaksasiet! Un vel pareiķiniet ka reizi 3 menešos BITE pieliek klat 1 eiro pie reiķina.
Pirms list kaut kur elementari palasiet atsauksmi!
Par BITE šeit par 800 atsauksmem, un visi vienadi.

S Spuris 08.10.2023

Vispār reizēm der arī pārbaudīt sava mobilā uzstādījumus pirms lietot internetu.Tāpat var aŗī pamainīt ieliekot SIM karti mobilajā kurš uzrāda cita operatora labāku pārklājumu un interneta ātrumu. Un pat galvenais - tā ir visā pasaulē- kur vienam operatoram ir labāks pārklājums tur citam būs vājāks! Un tas ir jāņem vērā.Viņu raidītāji nemēdz būt uz viena ''staba'' ! Savukārt par to ka nebar aiziet prom bez līgumsoda kas pie tā ir vainīgs ko e ? Romas pāvests,ka esi iegādājies mazcenas mobilos uz nomaksu un uz attiecīgu laika periodu? Vai Baidens vainīgs tomēr? Tad pērc pa pilnu cenu pamuļķi un beidz čīkstēt ,apvainot citus savā idiotismā.Plānā galdiņa urbējs kāds biji visu savu dzīvi tāds arī lunis nodzīvosi kopā ar savu tik pat '' gudro'' sievu.

S Spuris 08.10.2023

Vispār reizēm der arī pārbaudīt sava mobilā uzstādījumus pirms lietot internetu.Tāpat var aŗī pamainīt ieliekot SIM karti mobilajā,kurš uzrāda cita operatora labāku pārklājumu un interneta ātrumu. Un tā ir visā pasaulē- kur vienam operatoram ir labāks pārklājums tur citam būs vājāks! Un tas ir jāņem vērā.Viņu raidītāji nemēdz būt uz viena ''staba'' ! Savukārt par to ka nevar aiziet prom bez līgumsoda : kas pie tā ir vainīgs ko e ? Romas pāvests,ka esi iegādājies mazcenas mobilos uz nomaksu un uz attiecīgu laika periodu? Vai Baidens vainīgs tomēr? Tad pērc pa pilnu cenu un beidz čīkstēt ,apvainot citus savā muļķībā.Ja jau prātiņa nab visu savu dzīvi tāds arī lunis nodzīvosi kopā ar savu tik pat '' gudro'' sievu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes