www.sudzibas.lv BITE Līguma pārtraukšana

Bite - Līguma pārtraukšana

Saskāros ar problēmu pie līguma pārtraukšanas ar biti. Līgums ir brālim, kurš ir smagā stāvoklī slimnīcā, ar kuru nav iespējams kontakts, tātad viņa parakstu uz iesnieguma nav iespējams dabūt, pie tam ir stingri ierobežojumi tagad covid izplatīšanas laikā! Zvanīju operatoram, man skaidro ir likumdošana, kura paredz kārtību līguma pārtraukšanai, paraksts ir vajadzīgs, lietas jākārto caur notāru. Brālis regulāri veica maksājumus, vai tiešām tādā situācijā bite nevar nākt pretī un pārtraukt līgumu, es aizsūtīju uz bites info e pastu iesniegumu, atbildes vēl nav. Man operators pateica arī to, kad pēc mēneša (patreiz numurs ir bloķēts) , ja numurs netiks izmantots, tad tiks atslēgts. Es protams to mēnesi varu nomaksāt, lai būtu, ja jau bite ir tik nabadzīgi. Bet, lai kāda nebūtu tā likumdošana, no cilvēciskā viedokļa manuprāt būtu jārīkojas savādāk, un būtu jānāk pretī tādās smagās dzīves situācijas, nevis sūtīt pie notāra.

04.12.2020