www.sudzibas.lv BITE Līguma nosacījumu noklusēšana

Bite - Līguma nosacījumu noklusēšana

Vairākas reizes no uzņēmuma bite zvanīja, lai piedāvātu izmēģināt go3 televīziju. Vienreiz piekritu, pamēģināju, nepatika. Pēc vairākiem mēnešiem atkārtoti zvanīja un piedāvāja go3 televīziju bezmaksas uz 8 mēnešiem. Ja jau bez maksas tad piekritu, dpd kurjers atveda līgumu, parakstīju. Pēc vairākiem mēnešiem pārskatot dokumentus pamanīju, ka ar bite noslēgts līgums uz 2 gadiem nevis 8 mēnešiem, jo patiesībā 8 Mēneši būs bez maksas bet alikušo gadu un 4 mēnešus jāmaksā par šo pakalpojumu. Mana vaina, ka nepārlasīju līgumu, kad to atveda kurjers, bet zvanot bite darbiniecei bija jābrīdina par šo nosacījumu. Protams, ka galu galā tā ir mana vaina, bet par cik uzņēmumam bite šī šķiet kā normāla komercprakse - noklusēt līguma pamatnosacījumus, tad lauzu jebkādu šī brīža un neizskatīšu Nākotnes sadarbības ar šo uzņēmumu.
+ vēl interesantāk ir sarakstīties ar šo uzņēmuma e-pastos. Katru e-pastu izskata cits aģents un nepārskata sarakstes vēsturi, tāpēc galu galā tu vienkārši saraksties ar sevi un visu skaidro pa vairākām reizēm.
Turieties pa gabalu no šī kantora, tik ļoti cīnās par katru klientu ka nu jau nodarbojas ar netīriem paņēmieniem!

03.03.2023

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 03.03.2023

Labdien!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim palīdzēt. Jauku dienu!

V

Good Intentions 04.03.2023

Bite - "citāda kompānija". Jebkurā gadijumā bezmaksas siers ir tikai peļu slazdā!

Velvetpopstar 04.03.2023

Vajag lasīt līgumu, jo pārāk labi izklausās, lai kāds piešķirtu 8 bezmaksas mēnešus, tur ir kāds āķis.

I Ita. 06.03.2023

Liels paldies par brīdinājumu.Ar šo kompāniju ir ļoti jābūt uzmanīgam.Un ja esi ar viņiem parakstījis kādu papīru tas ir kā cilpa kakla vismaz uz 24mēnešiem.Bet nesatraucaties.Palasiet punktu kur aprakstīts kā varesiet bez soda naudas ateikties no šī pakalpojuma!

K Kleinaleila89 10.03.2023

Attālināti noformētam līgumam,iegādātai precei vienmēr ir atteikuma tiesības. Cik zinu,bitei tās ir 14 dienas. Pat ja pirmajā dienā,kad šo līgumu parakstījāt un nepamanījāt,ka esat piesaistīta,to ir iespējams pārskatīt arī dažas dienas vēlāk,nevis nomest kaut kur malā un atcerēties pēc pāris mēnešiem.
Katrs sev maizīti pelna kā māk .. Diemžēl mums kā klientiem vienmēr ir jābūt vērīgiem un jāpiedomā, vai tiešām tur nav kāds āķis un tādas lietas ir jāpārbauda laikus.
Lai veicas visu sakārtot.

V VisuRedzuVisuZinu 11.03.2023

Man bija tāda pati situācija ar biti.
Pārjautāju konsultantei vairākas reizes vai pēc 8 mēnešiem nebūs problēmas atslēgt līgumu, uz ko teica , ka nē. Nekas nebūs.
Beigās saņēmu līgumu un biju uz *****. Jo līgums uz 24 mēnešiem. Uzreiz zvanīju un rakstīju, teicu, lai pat neslēdz klāt, ka man tas nav vajadzīgs.
Protams, ka atbildēja, ka nodos ziņu atbildīgajai nodaļai par to, ka mani neinformēja par līguma nosacījumiem, bet neticu tam. Esmu pārliecināta, ka viņus māca tā darīt.

N nauriuss 25.04.2023

Kapēc cilvēki nelasa līgumus? Jums ir tiesības izlasīt pirms parakstīt.

V VisuRedzuVisuZinu 26.04.2023

Protams, ka ir tiesības izlasīt un pēc šāda gadījuma es un noteikti daudzi citi arī lasīs katru līgumu.
Vienkārši neviens negaida, ka kompānijas stratēģija ir melot un čakarēt savus klientus.
Es piemēram pēc šī gadījuma aizgāju no viņiem.

Velvetpopstar 26.04.2023

Dīleriem piemaksā bonusus par katru noslēgto līgumu. Tāpēc viņi mēdz melot. Jo vairāk noslēgti līgumi, jo lielāka alga viņiem.