www.sudzibas.lv BITE līguma grozīšana, nelabvēlīgas sekas

Bite - līguma grozīšana, nelabvēlīgas sekas

Bite "citāda kompānija" maija mēnesī (kad stājās spēkā jaunie mājas interneta grozījumi) to tiešām pierāda. Mājas internets "Bezgalīgs interneta apjoms" 21.gs. saucas tā pat tad, ja tev tiek noteikti 100GB mēnesī, un ja tos ar "bezgalīgu" tarifa plānu iztērēsi, tad tev nogriezīs interneta ātrumu uz 0.5MB/s, kas realitātē ir 100-300KB/s!!! Kas tas ir par internetu?! Viņi uzskata, ka kā "mājas internetam" tas ir pilnīgi pietiekoši.

Twitterī vai facebook'ā nevar normāli ieiet, facebook lapas ielādējas pēc 2-3min gaidīšanas, twiteris un daudzas citas, pat ziņu lapas vienkārši nereāģē!!!

Noskatīties video ir gandrīz nereāli jau uz viena datora. - nākas visu laiku apstādināt, gaidīt neskaitāmas minūtes, tad palaist, paskatīties to, kas salādējās, atkal stādināt un tā visu laiku! Ko darīt, ja vienlaicīgi pie rūtera ir arī citu ģimenes locekļu datori?! NEIESPĒJAMI.

Bites jaunā devīze - "Izlietoji savus "bezgalīga interneta apjoma" 100GB un nogriezām tev ātrumu? Par 10€ iedosim vēl!"

Lielākā ironija jaunajā tarifa politikā - Jā, "bezgalīgais interneta apjoms" tiešām ir bezgalīgs, bet normālu, Bites "slaveno" 4G interneta ātrumu varēsi lietot tikai iekļaujoties 100GB mēnesī.

Pilnīgs murgs. Iespējas lauzt līgumu nav, jo par interneta ierīcēm jāatdod būs vairāk kā 200€, jo līgums tika noslēgts piecus mēnešus atpakaļ. Turklāt esot sūtījuši e-pasta vēstules, bet katram cilvēkam ir dažādi iemesli, kādēļ tādu e-pasta vēstuli nav pamanījis, izlasījis un tagad iekritis. Kā arī vispār šādas naudas ģimenē nav paredzēts atdot vējā.

Par ko cilvēki tagad maksā 18€ mēnesī?! Par 100GB pēc kuriem tiek apgriezts interneta ātrums?

BĒDZIET un nekad nedomājiet pieslēgt Bites internetu!

D

A Aigarito 19.05.2016

Bla*s, tadas dusmas...pilniga nirgasanas, tada klientu maldinasana,Arprats!!!
Uz 2eur dargaku inernetu panemtu tele2 un viss, ja zinatu....
100gb tas ir 60min hd video diena uz visu maju :)
izmantojam lmt inernetu pa 27eur -izlietojam majas visi kopa +-200gb!
ko darit talak nezinu:(
janem vel viens bezgaligais bites internets :)
SUK*S!
“ Bites bezgalīgs interneta apjoms ” Bezgalīgs Bites ātrais 4G internets Bites internets
Bites bezgalīgs internets 100GB mēnesī bite Speedtest.net apbalvojums.

U Ulzhuks 08.06.2016

Tāda pati problēma...tagad nezinu kā no bites tikt vaļā.Man 100gb beidzās pēc 8 dienām.Ģimenē esam 5 cilvēki.Ar Tele 2 tādu mēslu nebija.Ļoti nožēloju,ka paņēmu šo bites produktu.

B Bite Smite 24.11.2016

Panemu Lenovo joga lizinga kopa ar bezlimita internetu jebkura vieta,ka vinji izteicas...tagad pa menesi esmu izterejusi savu limitu par kuru bija noklusets!!!!!Ja gribu lai internets stradatu tad protams vel japiemaksa kaut gan ta pat 2 gadus jamaksa pa 40 eiro menesi!Esmu soka!Tapat to neatstasu...atrunasu un bridinasu visus kas tik ierunasies par Biti!!!!!!!!!!!!!!!!