www.sudzibas.lv BITE Lēns internets

Bite - Lēns internets

Bites interneta ātrums plieņciemā nav nodrošināts, lai normāli varētu izmantot, lai gan tas ir 4g un viņi to pozicionē kā ātru,. Īstenībā tas tik lēns, ka hd kvalitātē tas nevelk. Atrunājas kā jau šitie visi darboņi, ka viņi pie tā strādā, ka pārāk daudzi pieslēgušies tornim, utt!

28.07.2019

N

D Dainis Jelinskis 28.07.2019

Viss minētais domāju atbilst patiesībai. Esu Bites klients kopš Bite ienāca LV tirgū. Ar gadiem Bite mainīja savu politiku un labo tēlu uz slikto pusi. Pēdējā īpašnieka maiņa Biti drīz novedīs līdz bankrotam. Internets lēns tā ir tikai aizberga redzamā daļa. Daudzviet tīklāja pārklājuma vispār nav kā tāda. Pieņemsim vidienē. Braucot pa labu asfaltētu ceļu posmā no Ērgļiem līdz Pļaviņām,tīkla pārklājums pazūd izbraucot no Ērgļiem un atjaunojas tikai Mežezerā pie Pļaviņām. Tas ir normāli mūsdienu apstākļos? Tas pats notiek braucot līdz Madonai,vietās nav pārklājuma. Par šo jautājumu ar Biti ir runāts gadiem ilgi,bet tas ir kā pīlei ūdens,vienas atrunas un uzlabosim,seko atbilde. Domāju tā,jābeidz Bitei vienreiz mānīt savus klientus un atrunāties ar tīkla uzlabojumu,jaunu tehnaloģiju ieviešanu,jānodrošina ir pašreizējā kuras nav. Un tie zvani par tarifu piedāvājumiem sākas tā,mēs Jūs brīdinām ja neņems tad būs sliktāk. Ar kādām tiesībām Bite mani var brīdināt,ir jāsaka informējam,bet ja skan vārds brīdināt,tad tas jau ir drauds. Es ceru ka Bite izlasīs šo visu rakstīto,tikai šaubos ka kautkas mainīsies. Klienti galveno kārt ir piesieti ar jaunu telefonu ņemšanu kredītā,pretēji Bitei klientu vispār nebūtu.