www.sudzibas.lv BITE Lēns internets

Bite - Lēns internets

Sveiki! Kam vēl pēdējā laikā Bites 4g ir katastrofāli lēns? Neatkarīgi vai tā ir diena vai vakars. Tas pats arī Rīgas centrs, Jelgavas centrs vai ārpus pilsētas. Pielikumā ātruma mērījums. Visu laiku ap 1-1,5 Mbps - kaut kā pavisam nevelk uz 4g.

Z

Ventilators 30.06.2017

Vai esi mēģinājis sazināties ar operātoru. Izskatās, ka limitu tieši tev uzlikuši "godīgais lietotājs" noteikumu robežās

D Dontkillmyvibe 01.07.2017

Nezinu gan. Man gan telefonā, gan planšetē turās nedaudz virs 10 gan download, gan upload

Z zinkariba 01.07.2017

Bez izmaiņām! Izskatās ka bye bye bite!

M Martins Kreilis 02.07.2017

Mums tas pats, pēkšņi no bezlimita mums uzlika limita - un nu Tu vari maksāt vēl, ja vajag klāt... sviests, kā beidzas līgums, tā prom no asinssūcējiem!

K Kate 22.03.2018

Arī man jau Rīgas centrā internets ir vienkārši šokējoši lēns. Man mērs pilns. Būs jāiet palamāties...

S Socketline 15.09.2018

Pilnīgs murgs. Šad un tad ir kkur ap 5Mb/s bet mēģinu filmu noskatīties, kurai serveris ir ārpus eiropas...pilnīgs murgs. Rīģā ap 4 megabaitiem sasniedz, bet te Jelgavā vispār murgs...pat google lēnām veras vaļā un ir reizes, kad ir ātrs...bet biežāk ir šausmīgi lēns

Piedāvāja man tarifa plānu kopā ar planšeti...paņēmu...jo par internetu 21 eiro vietā jāmaksā 5...bet internets lēns. Vispār nesapotu, kurš pa tādu maksātu 21 eiro?
Protams, pieejams ir visur, bet vienalga...traucēklis ir šis lēnums. Neesmu ne pagrabā, ne mežā...esmu 3km no centra. Tas nav tālu.

Z ZZaction 19.01.2020

nezinu, varbūt kautkāda traka teorija, bet varbūt kaut kāds sakars tam ir ar 5g izlaišanu? pirms 5g man internets bij ļoti ātrs, ut tagat lēns kā elle, varbūt tas tiek darīts lai mēs izmantotu 5g? nesaku ka tā ir, bet tāda doma radās.

G Gundars 11.04.2021

Bite internets ļoti lēns,go3 vispār nevar paskatīties