www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite Latvija - Slikts serviss

Pagarina līgumu automātiski, un paaugstina rēķina summu. Nedomāju, ka atteikties no pakalpojuma var būt tik sarežģīti, obligāti jādodas uz salonu un jāraksta iesniegums. Bet sakarā ar pārcelšanos uz ārzemēm tas nav iespējams. Neuzskatu par godīgu rīcību pēc līguma termiņa beigām no kompānijas puses vienkārši to turpināt, pat nepavaicājot.

21.03.2023

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 22.03.2023

Labdien!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim palīdzēt. Jauku dienu!

D Domaataajs 21.03.2023

Līgums bija ar termiņu vai atlaide?
Ja atlaide, tad loģiski, ka līgums turpinās pēc atlaides termiņa beigām.
Elektroniski parakstīts iesniegums arī neder?

Viņiem arī ar beztermiņa līgumiem ir tāda prakse. Bite sākas kā laba un konkurentspējīga kompānija, bet pēc kāda laika kļuva par krāpnieku kantori. Laikām, pārdeva uzņēmumu krieviem.

D Domaataajs 21.03.2023

Kāda prakse ar beztermiņa līgumiem? Turpināt līgumu?
Loģiski, jo tas ir beztermiņa (Bez termiņa). Vai nu normāli noformulē domu vai neraksti vispār.
to, vai pārdeva krieviem, var pārbaudīt internetā. Mūsdienās vairs neder īsti kaut kādi kreisie apgalvojumi kā psrs laikā, jo par visu var pats pārliecināties.

Nē, tas, ka līgumu var lauzt tikai salonā.

Pārbaudiet, kas ar to operatoru ir noticis, ja jums tā gribās - Internets ir jūsu rīcībā! Nav PSRS laiki, lai aizrādītu citiem, ko un kā viņiem būtu jādara.

D Domaataajs 21.03.2023

"Atbilstoši Elektroniska dokumentu likuma 3. pantam, otrai daļai elektroniskais dokuments uzskatāms par pašrocīgi parakstītu, ja tam ir drošs elektroniskais paraksts." Tātad, ja Bitei ir elektroniskais paraksts, var arī ar elektronisko.
Un būtu savādi, ja varētu no telefona sakariem atteikties telefoniski. Piemēram, uzzinu Jūsu klienta paroli (nav svarīgi, kā) un laužu Jūsu līgumu un Jūs paliekat bez sakariem. Ja tā varētu, atkal būtu slikti, jo "kāds atslēdza manu numuru".
Man nevajag neko pārbaudīt, paldies. Ne jau es te ar kaut kādiem kreisajiem apgalvojumiem mētājos. Un beidz man aizrādīt, ko un kā man būtu jādara...psrs gan noteikti var rakstīt ar mazajiem burtiem.

S Spuris 21.03.2023

Ar elektronisku parakstu var kārtot līguma laušanu,kā arī daudzas svarīgas lietas,atrodoties jebkurā citā valstī.kurš ir devis info ,ka tas nav iespējams? Bites darbinieks? Tad parūpējaties ,lai tas darbinieks sēž darba biržā,ja nepārzin savus darba specifiku.

G guntisl 21.03.2023

Līgumu var droši pārtraukt uzrakstot iesniegumu
elektroniski parakstot un nosūtīt parakstītu iesniegumu viņiem pa e-pastu.

Man pofig kam viņa pieder, bet zinu tikai to, ka BITE vairs nav tā BITE kura kaut kad bija..
Man BITE ir melnajā sarakstā uz visiem laikiem.

N nauriuss 25.04.2023

Parasti tas ir rakstīts līgumā kadi nosacījumi. Zinu, ka LV cilvēki vispār reti lasa ko paraksta.